IF Wedding Fashion'a doğru -Türkiye'nin ilk ve tek gelinlik fuarı 13 Şubat'ta 7'inci kez…

  • Yazı boyutu
IF Wedding Fashion'a doğru
  -Türkiye'nin ilk ve tek gelinlik fuarı 13 Şubat'ta
  7'inci kez…

IF Wedding Fashion'a doğru -Türkiye'nin ilk ve tek gelinlik fuarı 13 Şubat'ta 7'inci kez kapılarını dünyaya açacak -Fuara 162'si yerli, 25'i yabancı toplam 187 firma katılıyor

Türkiye'nin ilk ve tek gelinlik fuarı IF Wedding Fashion, 13 Şubat'ta İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda 7'inci kez kapılarını açacak.
     İzmir Fuarcılık Hizmetleri ve Kültür Sanat İşleri Ticaret A.Ş.'den (İZFAŞ) yapılan yazılı açıklamaya göre, Ekonomi Bakanlığı'nın katkıları, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği'nin destekleriyle organize edilen IF Wedding Fashion'a, 162'si yerli, 25'i yabancı toplam 187 firma katılacak.
     Her yıl gelinlik, damatlık ve abiye giyim sektörünü bir araya getiren fuarda, yurt içinden Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Çanakkale, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Sakarya'nın yanı sıra yurt dışından ABD, Bulgaristan, İran, İtalya, Japonya, Kanada, Lübnan, Suudi Arabistan ve Ürdün'den firmalar yer alacak.
     İZFAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs de konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, 32 ülkeden alım heyetlerinin fuara geleceğini, fuarın profesyonel ziyaretçileri buluşma noktası olacağını kaydetti.
     İzmir Uluslararası Fuar Alanı'ndaki 4 holün tamamının dolduğunu ve doluluk nedeniyle 100'e yakın firmaya yer veremediklerini dile getiren Örs, "Fuar nedeniyle İzmir'deki birçok otelde yer kalmadı. Bu gelişmeye önderlik yapan kuruluş olarak sevinç duyuyoruz. Amacımız, İzmir ekonomisine, sosyal yaşamına artılar kazandırmak, kazanımlar getirmek" dedi.
    
    
    

Bu haberi 178 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir