IF Wedding Fashion'a doğru -İZFAŞ Genel Müdür Vekili Örs: "İzmir artık gelinliğin başkenti. Bu…

  • Yazı boyutu
IF Wedding Fashion'a doğru
  -İZFAŞ Genel Müdür Vekili Örs:
  "İzmir artık gelinliğin başkenti. Bu…

IF Wedding Fashion'a doğru -İZFAŞ Genel Müdür Vekili Örs: "İzmir artık gelinliğin başkenti. Bu bir slogan değil hayatın gerçeği olmuştur"

İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret AŞ (İZFAŞ) Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs, "İzmir artık gelinliğin başkenti. Bu bir slogan değil hayatın gerçeği olmuştur" dedi.
     Bu yıl 7'ncisi düzenlenecek Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı'na ilişkin Tarihi Havagazı Fabrikası'nda basın toplantısı düzenleyen Örs, İzmir'in diğer fuarlarda olduğu gibi gelinlik fuarında da kendini kabul ettirdiğini belirtti.
     Örs, fuarın İZFAŞ, Ekonomi Bakanlığı, Ege Giyim Sanayicileri Derneği, Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu tarafından 13-16 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirileceğini kaydederek, şunları söyledi:
     "Fuara yurt içinden 10 ilden, yurt dışından ise 9 ülkeden katılım olacak. Fuarın katılımcı portföyü gelinlik, damatlık ve abiye giyim olacak. 33 ülkeden alım heyeti gelecek. 162 yerli 25 yabancı toplam 187 firma fuara katılacak. Gelinlik fuarı İzmir ile bütünleşmiş bir fuar oldu. İzmir artık gelinliğin başkenti. Bu slogan değil hayatın gerçeği olmuştur."
     "Zamana dokunmak" temalı Gelinlik Tasarım Yarışması da düzenleyeceklerini ifade eden Örs, 104 yarışmacının 312 tasarımı ile yarışmaya katıldığını bildirdi.
     Tasarımcı Tuvana Büyükçınar Demir tarafından gerçekleştirilecek IF Wedding Fashion İzmir'in gala defilesi 12 Şubat'ta yapılacak.
    
    
    

Bu haberi 202 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir