İEEMBİB'nin "Middle East Electricity Fuarı"na milli katılım

  • Yazı boyutu
İEEMBİB'nin "Middle East Electricity Fuarı"na milli katılım

İEEMBİB'nin "Middle East Electricity Fuarı"na milli katılım

İstanbul Elektrik-Elektronik, Makine ve Bilişim İhracatçıları Birliği (İEEMBİB), enerji sektörünün devlerini bir araya getirecek Middle East Electricity Fuarı'na ilk kez milli katılım organizasyonu düzenliyor.
     Enerji ve elektrik alanında Ortadoğu'nun en önemli fuar organizasyonu olan Middle East Electricity Fuarı, 17 - 19 Şubat 2013 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai şehrinde gerçekleştirilecek.
     Birlikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Fuarda, 45'i milli katılım olmak üzere toplam 98 Türk firması yer alacak. Türkiye, fuarın en yüksek ülke katılımlarından birini gerçekleştiriyor.
     Dünya çapındaki elektronik ve enerji çevrelerini buluşturan Middle East Electricity Fuarı'nda elektrik üretim ve dağıtım ekipmanları, kablolar, geri dönüşüm teknolojileri, yenilebilir enerji teknolojileri, ışık kontrol sistemleri, asansör sistemleri, klima, ısıtma, soğutma sistemleri, aydınlatma teknolojileri, hidroelektrik sistemler, izolatörler, sensörler ile jeneratörlerden transformatörlere kadar pek çok alanda gelişen elektrik üretim ve dağıtım ekipmanları sergilenecek.
    
    
    

Bu haberi 201 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir