İÇGİAF Başkanı Yunus Demirci: -"Shopping Fest, çevre illere rol model olmalı"

  • Yazı boyutu
İÇGİAF Başkanı Yunus Demirci:
  -"Shopping Fest, çevre illere rol model olmalı"

İÇGİAF Başkanı Yunus Demirci: -"Shopping Fest, çevre illere rol model olmalı"

İç Anadolu Genç İş Adamları Federasyonu (İÇGİAF) Başkanı Yunus Demirci, Ankara'da yapılacak olan Ankara Shopping Fest'in İç Anadolu'daki çevre illere rol model olması gerektiğini bildirdi.
     Demirci, yaptığı yazılı açıklamada, Ankara'da Alışveriş festivalinin coşkuyla kutlanacağını belirterek, "Shopping Fest, çevre illere rol model olmalı" dedi.
     Yunus Demirci, akılcı ve sürdürülebilir projeler ile İç Anadolu'da karşılaşılan gelir adaletsizliklerinin önüne geçilmesi gerektiğini belirterek, bu tür organizasyonlarla gelişmişlik seviyesi düşük illerin kalkınmasına yardımcı olunacağını ifade etti.
     Alışveriş Festivali ile yerli ve yabancı turistin sayısında önemli artışlar olacağını kaydeden Demirci, şunları kaydetti:
     "Bu tür organizasyonlar hiç kuşku yok ki büyük bütçeler ile gerçekleşiyor ve çevre illerin bu bütçeyi sağlayabilmesi mümkün görünmüyor. Dolayısıyla en büyük desteği yatırımcılardan bekliyoruz. Hayata geçecek yatırımlar ile İç Anadolu'daki bölgesel kalkınma da ivedilikle gerçekleşecektir."
    
    
    

Bu haberi 283 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir