ICCI Enerji Ödüllerinde başvurular 31 Temmuz'a kadar yapılabilecek

  • Yazı boyutu
ICCI Enerji Ödüllerinde başvurular 31 Temmuz'a kadar yapılabilecek

ICCI Enerji Ödüllerinde başvurular 31 Temmuz'a kadar yapılabilecek

Sektörel Fuarcılık tarafından düzenlenen, her yıl ICCI-Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı kapsamında verilen Enerji Ödülleri 2011'e 31 Temmuz'a kadar başvurulabilecek.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, enerji sektöründeki şirketlerden ilgi gören enerji ödülleri 27 Eylül'de düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak. Türkiye'de ilk kez geçen yıl verilen Enerji Ödülleri, 2 kategoride toplam 8 şirkete verilecek.
     Ülkede faaliyet gösteren şirketler, sivil toplum örgütleri, akademisyenler ve kamu kurumlarının enerji alanında yaptığı çalışmaları teşvik etmeyi amaçlayan Enerji Ödülleri, her yıl ICCI - Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı kapsamında sahiplerini buluyor. Ödüllere başvuracak şirketler "Yenilenebilir Santraller" ve "Termik Santraller" olmak üzere iki kategoride yarışacak. Yenilenebilir santraller kategorisinde 5, termik santraller kategorisinde ise 3 ödül verilecek. Başvurular "www.enerjiodulleri.com" adresinden yapılabilecek.
    
    
    

Bu haberi 142 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir