Hyundai'nin Tasarım Başkanı Peter Schreyer oldu

  • Yazı boyutu
Hyundai'nin Tasarım Başkanı Peter Schreyer oldu

Hyundai'nin Tasarım Başkanı Peter Schreyer oldu

Hyundai, tasarımcı Peter Schreyer'i tüm grubun Tasarım Bölümü'nün Başkanı olarak atadı.
     Hyundai açıklamasına göre, kariyerinde önemli markalara tasarımcı olarak hizmet eden Alman tasarımcı, birçok dikkati çeken modelin ortaya çıkmasını sağladı. Schreyer, 2013 yılından itibaren Hyundai Otomotiv Grubu'nun tasarım ekibinin patronu olarak görev yapacak.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Hyundai Motor Company Ar-Ge Merkezi Başkan Yardımcısı Woong Chul Yang, şu değerlendirmede bulundu:
     "Uzun vadeli rekabet gücünü güvenceye almak şarttır ve özellikle tasarım alanında temelimizin güçlü olması gerekiyor. Tasarım sadece araçlarımızın görünen kısmı değildir, aynı zamanda müşterilerimizin modellerimizle güçlü bir bağ kurmasını sağlayan en önemli etkendir. Bu sebeple tasarım, marka değerimizi artırmak için çalışmalarımızın özünü oluşturuyor. Peter Schreyer, global otomotiv endüstrisinden elde ettiği önemli deneyimleri beraberinde getiriyor. Hyundai Motor Grubu'nun da bu konuda derin bir anlayışı var. Schreyer, bu değerli nitelikleri en iyi şekilde kullanarak global anlamda Hyundai'yi otomotiv sektörünün lideri yapmak için gereken zemini oluşturmada en büyük yardımcımız olacak."
     Hyundai Motor Avrupa Kıdemli Başkan Yardımcısı ve COO'su Allan Rushforth, "Hyundai Motor Avrupa için de son derece pozitif bir gelişme. Özellikle enerjimizi ve yatırımlarımızı kalite gelişimine odakladığımız bir yılın başında gelmesi büyük önem taşıyor. Aynı zamanda Schreyer'in yeni sorumluluğuyla birlikte Avrupa'da Hyundai'nin hızla artan ünü müşteriyle birlikte bölgede güçlenmesini sağlayacak" dedi.
    
    
    

Bu haberi 136 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir