Hyundai'nin premium oyuncuları 2013 Seul Otomobil Fuarı'nda serginlendi

  • Yazı boyutu
Hyundai'nin premium oyuncuları 2013 Seul Otomobil Fuarı'nda serginlendi

Hyundai'nin premium oyuncuları 2013 Seul Otomobil Fuarı'nda serginlendi

Hyundai'nin gelecek nesil spor coupe'u "HND-9" ve lüks sedan konsepti "Equus by Hermes", 2013 Seul Otomobil Fuarı'nda sergilendi.
     Hyundai, fuarda sergilediği toplam 30 farklı modelle birlikte 11 yeni teknolojisini de özel olarak hazırlanan 10 değişik standda görücüye çıkarmış oldu.
     Hyundai, anavatanı Kore Seul'de marka imajı ve müşteri memnuniyeti iletişimini temsil eden "Brilliant Moment O" temasını da vurguladı. HND-9 adlı konsept, Hyundai Motor Company'nin Kore-Namyang'daki Ar-Ge Merkezi'nin hazırladığı dokuzuncu konsept olarak lanse edildi.
     Hyundai Motor Company Tasarım Merkezi Başkanı Suk-Geun Oh, "HND-9, Hyundai'nin gelecekteki sporcusu müşterilerimize yepyeni deneyimler sunacak. Akıcı tasarım felsefesinin yepyeni bir yansıması olan arkadan itişli bu konsept, sofistike görüntüsüyle yüksek performansı en iyi şekilde harmanlıyor" ifadelerini kullandı.
     Hyundai, 2013 Seul Otomobil Fuarı'nda ayrıca "Mode Premium" felsefesinin bir parçası olarak, sanatsal bir "Hyundai i40" çalışması, "My Baby" projesi ve "Equus by Hermes" konseptlerini de sergiledi.
    
    
    

Bu haberi 201 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir