Hyundai'den Mart ayına özel kampanyalar

  • Yazı boyutu
Hyundai'den Mart ayına özel kampanyalar

Hyundai'den Mart ayına özel kampanyalar

Hyundai, Mart ayında yeni araç alımlarında müşterilerine özel kampanyalarla cazip fırsatlar sunacak.
     Yapılan açıklamaya göre, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve 14 Mart Tıp Bayramı çerçevesinde herkesi bir Hyundai sahibi yapacak olan satış avantajlarıyla birlikte yeni modellere ulaşmak daha kolay olacak.
     Mevcut satış destekleri yanında, her meslekten kadınlar için i20 ve i30 modellerinde ek dosya masrafı ödemeden düşük faizli kredi imkanları sunan Hyundai'de, doktorlar, diş Hekimleri ve veterinerler için de çeşitli modellerde avantajlar bulunuyor.
     Hyundai Kredi'nin düşük faizli ve 60 aya varan vade seçenekleri Mart ayında da devam edecek. Müşterilerine çeşitli fırsatlar sağlayan Hyundai Kredi, yüzde 0,70'den başlayan oranlar sunuyor. Ayrıca Hyundai'den yeni araç alacaklar "Şimdi Al, Ağustos'da Öde" ya da bir başka deyişle "Şimdi Kullan, Yaz Sonunda Öde" imkanına da sahip olacak.
     Müşteriler, Hyundai ix35 modelini almak istediklerinde de 3-60 ay arası tüm vadelerde yüzde 0,79 kredi oranıyla desteklenecek. 2013 modeller için takas desteğini de sağlayacak Hyundai, avantajlarına Elantra modeliyle devam ediyor. Sadece Elantra modeli için geçerli olmak üzere 30 bin lira, 30 ay kredi için yüzde 0,59 oran sunan Hyundai Kredi, müşterilerine daha avantajlı fırsatlar sunuyor.
    
    
    

Bu haberi 226 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir