Hyundai "Blue Card" hizmeti sunuyor

  • Yazı boyutu
Hyundai "Blue Card" hizmeti sunuyor

Hyundai, "Satış&Satış Sonrası" hizmetlerine "Blue Card"ı ekledi.

     Hyundai açıklamasına göre, 19 Kasım tarihinden itibaren, sadece "Hyundai Yetkili Satıcı ve Servisleri"nden alınabilecek Hyundai'nin müşteri bağlılığı kartı Blue Card, dokunmatikten QR koda kadar farklı teknolojik özellikler ile yeni avantajlar sunuyor.
     Blue Card sahipleri, Hyundai Yetkili Servisleri'nde yapacağı harcama tutarının yüzde 1'i kadar nakit indirim kazanıyor ve böylece harcadıkça puan kazanıyor.
     Biriken "Blue Puan"lar 3 binin üzerinde ise periyodik bakım işçiliğinde yüzde 40 indirim, "Ultra Yol Yardım" paketinde özel fiyat avantajı, Hyundai Yetkili Servisleri'nde öncelik ve ücretsiz hizmetler gibi ayrıcalıklara sahip olunabiliyor.
     Hyundai Yetkili Servisleri'nde yedek parça ve işçilikte yüzde 30'a varan fiyat avantajları sunan servis kampanyaları artık sadece Hyundai Blue Card sahiplerine özel olurken, "Kapınızdaki Servis Hyundai" ve "Havalimanındaki Servis Hyundai" hizmetlerinde de Blue Card sahiplerinin hizmetine sunuluyor.
    
    
    


Bu haberi 536 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir