Hyundai Assan Genel Müdürü Karaarslan: -"Hyundai'nin 2013 hedefi 2012 yılına oranla…

  • Yazı boyutu
Hyundai Assan Genel Müdürü Karaarslan:
     -"Hyundai'nin 2013 hedefi 2012 yılına 
     oranla…

Hyundai Assan Genel Müdürü Karaarslan: -"Hyundai'nin 2013 hedefi 2012 yılına oranla satışları yüzde 5-10 oranında arttırmaktır"

Hyundai Assan Genel Müdürü Ümit Karaarslan, "Hyundai'nin 2013 hedefi 2012 yılına oranla satışları yüzde 5-10 oranında arttırmaktır"dedi.
     Karaarslan, Ereğli ilçesindeki bayi ziyaretinin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Hyundai'nin pazar payının sürekli olarak arttığını söyledi.
     Hyundai olarak son yıllarda tüm ürünlerinin yenilendiğini ifade eden Karaarslan, şunları kaydetti:
     "Bağımsız derecelendirme kuruluşları tarafından da dünyanın en hızlı gelişen teknolojik markası olarak Avrupa markalarını da geçmiş durumdayız. Hyundai'nin 2013 hedefi 2012 yılına oranla satışları yüzde 5-10 oranında arttırmaktır. Biz hep birlikte Hyundai markamızı satış ve satış sonrası süreçleri daha iyi yaparak geliştirmeyi sürdürüyoruz. Önemli olan Hyundai olarak satışta birinci olmak değil, dünyanın arzu edilen markası haline gelmektir. Otomotiv sektöründe 2013'ün geçen yıla benzer bir sonuçla kapanmasını ön görüyoruz. Artı eksi gelişmeler söz konusu olabilir. 2012 yılına benzer bir pazarda olmamıza rağmen satışımızı yüzde 5-10 oranında arttırma hedefindeyiz."
    
    
    

Bu haberi 381 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir