Çakır Çelik Kapı Ve Laminat Parke

  hükümet cad no:268 (Merkez / Tekirdağ / Türkiye)
  090-282-2615401
  zekai (Firma Sahibi / Ortağı)

  Huş-b

  • Ürün Adı : Huş-b

  Ürün Hakkında

  Falez Çelik Kapı TSE belgesi ile üretilen bir kapıdır.!
  Kullanılan çelik malzeme Ereğli CRS 6112 (A1) kalitesindedir.

  Kapı kanatlarımız yekpare tüm çelik olup, ahşap veya MDF türevi hiç bir malzeme ile tamamlanmamıştır. Tüm çelik kapılarımız 700 tonluk soğuk preslerde dekoratif modellerle şekillendirilip, kaynak kullanılmaksızın kanat haline getirilmektedir. Bu sayede kapı kanatlarına (~30 ton yüzey ~5 ton eğilmeme) yüksek mukavemet kazandırılır. Kanatların kilit ve menteşe bölümleri 2mm atkılarla takviyelenmiştir.
  Kapı kanatlarımızın içi 300 tonluk ayrı preslerde özel poliüretan maddesi ile doldurulur. Bu sayede kapı kanatlarında yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlanır. Bunun yanı sıra sacın havayla teması kesildiğinden çeliğin çürümesi önlenmiş olur.
  Kasa sistemi ayarlı-geçme sistem olup, değişik kalınlıktaki duvarlara montaj olanağı sağlar. Kasalarımız 2mm kalınlığında çelik olup, ayrıca menteşe bölümlerinden 2mm atkılarla takviyelendirilmiştir.
  14cm uzunluğunda ve 20mm kalınlığında allan vidalı, ayarlı, bilyalı, yağlanabilir 50mm lama atkılı özel menteşe sistemi kullanılmaktadır.
  Kapılarımızın etrafında EPDM conta kullanılarak, ısı, ses ve toz yalıtımı sağlanmaktadır. Ayrıca kapılarımızın eşik (alt) bölümü de özel conta sistemi ile ekstra bir yalıtım sağlamaktadır.
  Kapı kanatlarımızın kalınlığı ~7cm`dir. Ayrıca möble çelik kapılarda ~8cm`dir. Kapılarımızın standart ölçüleri; kasa..dıştan_dışa en 103 - 106, boy 208 - 210 için`dir. Kanat dıştan dışa en 89cm, Boy 198 cm’dir. Standart kasalar için uygun duvar kalınlığı ~15-24cm`dir. (Sipariş üzerine standart dışı üretim yapılabilmektedir.)
  Yüzey Koruma
  Çelik malzemesi kanat haline gelmeden önce, 6 kademeli (80°C`de yağ alma, 60°C`de demir fosfat kaplama ve pasifasyon kimyasalları) havuzlarda yıkanır.
  Falez Çelik Kapı kanatlarına gemi epoksi astarı atılır. Üzerine yaş boya uygulandıktan sonra dekoratif desen boyasıyla ahşap görünümü kazandırılır. Son kat olarak da poliüretan vernikle çizilmeye karşı direnci artırılır.
  Falez Möble Çelik Kapı kanatlarının 7-8 cm. çevresi Henkel Özel Mdf- Çelik poliüretan tutkallı, orta bölüm tamamen poliüretan dolguludur.
  Panel üzerine Poliüretan mdf astar ve yaş boya uygulandıktan sonra dekoratif desen boyasıyla ahşap görünümü kazandırılır. Son kat olarak da poliüretan vernikle çizilmeye karşı direnci artırılır.
  Kapı kasaları 200-220 C° `de elektrostatik düz fırın boyası ile kaplanmaktadır. Özel siparişlerde desen de uygulanabilmektedir.
  Aksesuar Kilit sistemi
  Kapılarımızda AB standartlarına uygun ve hırsızlığa karşı gömme çelik zırhları kullanılmaktadır.
  Tüm aksesuarlarımız TSE belgeli ve 1. sınıftır.
  Kullanılan kilit sistemi kancalı - monoblok olup, ISO9001 kalite belgeli ve 5-7 yıl garantilidir.
  Kapılarımızın menteşe tarafında da 3 adet sabit kilit sistemi kullanılmaktadır.
  Kapılarımızda merkezi, parmak izli, kartlı veya chıpli kilit sistemleri de özel siparişlerde kullanılmaktadır.
  Saten aksesuarlar da ekstra olarak uygulanmaktadır..!

  Tümünü göster
  Çakır Çelik Kapı Ve Laminat Parke
  hükümet cad no:268 (Merkez / Tekirdağ / Türkiye)
  090-282-2615401
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir