HÜRSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sarıcı: -"Son günlerde artan terör olayları karşısında, Türkiye…

  • Yazı boyutu
HÜRSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sarıcı:
  -"Son günlerde artan terör olayları karşısında, 
  Türkiye…

HÜRSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sarıcı: -"Son günlerde artan terör olayları karşısında, Türkiye ciddi bir sınavdan geçiyor"

Hür Sanayici ve İşadamları Derneği (HÜRSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Sarıcı, son günlerde artan terör olayları karşısında, Türkiye'nin ciddi bir sınavdan geçtiğini belirterek, "Herkes oynanan oyunun farkında" dedi.
     Sarıcı, yaptığı yazılı açıklamada, Gaziantep'te yaşanan terör olayı ile birlikte terör örgütünün gerçek yüzünü bir kez daha gösterdiğini kaydederek, terör eylemlerinin hedefine ulaşamayacağını ifade etti.
     Terörün artık bayram ve kutsal günleri bile dinlemediğine dikkat çeken Sarıcı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
     "Son günlerde artan terör olayları karşısında, Türkiye ciddi bir sınavdan geçiyor. Yüzyıllar boyu bu topraklarda yaşayan insanları birbirine düşürmek için başvurulan bu aşağılık, insanlık dışı terör eylemleri, hiç kimsenin şüphesi olmasın ki hedefine ulaşamayacaktır. Herkes oynana oyunun farkında. Vatan hainlerini nefretle lanetliyoruz.
     HÜRSİAD camiası olarak saldırılarda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar, yüce milletimize sabır ve metanet diliyoruz."
    
    
    

Bu haberi 157 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir