HÜRSİAD'lı kadınlar Turgut Özal Üniversitesi'nde

  • Yazı boyutu
HÜRSİAD'lı kadınlar Turgut Özal Üniversitesi'nde

HÜRSİAD'lı kadınlar Turgut Özal Üniversitesi'nde

Hür Sanayici ve İşadamları Derneği (HÜRSİAD) kadın girişimcileri projenin tanıtımı için Turgut Özal Üniversitesi yöneticileri ve öğrencileriyle buluştu.
     HÜRSİAD tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, HÜRSİAD Kadın Girişimciler Yönetim Kurulu Başkanı Filiz Reis Çebi ile Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan bir heyet, Turgut Özal Üniversitesi'ni ziyaret etti. Genç mezunlara ve girişimcilere yönelik, planlayacakları eğitim faaliyetleriyle ilgili olarak Rektör Prof. Dr. Erol Oral'la görüşen heyet, öncelikle HÜRSİAD'ın faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
     HÜRSİAD'ın Ankara'daki üniversite rektörleriyle ortak toplantı yaparak öğrenciler ile iş dünyasının temsilcilerini bir araya getirme projelerinin olduğu belirtilirken, kadın girişimcilerin girişimcilik alanındaki başarılarını değerlendirmek için Ankara'da semt semt araştırma yapılacağı kaydedildi.
     Açıklamada, kadın girişimcilerin iş haritasının çıkarılıp iş ve istihdam alanlarının belirleneceği, buna göre gençleri yönlendirmeye yönelik adımlar atılacağı da ifade edilerek, Çebi'nin Rektör Oral'a ziyaretin anısına bir teşekkür plaketi verildiği kaydedildi.
    
    
    

Bu haberi 178 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir