Honda, "CivicEco"yu tanıttı

  • Yazı boyutu
Honda, "CivicEco"yu tanıttı

Honda Türkiye CEO'su Yamasaki:"Yıl sonuna kadar bu araçtan yaklaşık 1000 adet satmayı hedefliyoruz"

Honda, yeni Civic üzerinde geliştirdiği çalışmayla ortaya çıkardığı "CivicEco"yu tanıttı.
     Honda Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Hideto Yamasaki'nin katılımı ile yapılan tanıtım toplantısında, "CivicEco" versiyonuna ait özellikler paylaşıldı.
     "CivicEco", otogaz seçeneği, sağladığı tasarruf imkanıyla ekonomik, diğer yakıtlara oranla daha az emisyon oluşturduğu için çevreci, yeni gelişmeler sayesinde her türlü araca, performansı olumsuz etkilemeden yetkili Honda bayileri tarafından monte edilebildiği için güvenli bir seçenek olarak değerlendiriliyor.
     Toplantıda konuşan Honda Türkiye CEO'su Yamasaki, Honda'nın kurulduğu günden bu yana en iyi ürünleri tasarlarken bir yandan da çevreye duyarlılık konusuna özen gösterdiğine dikkati çekerek, 2020 yılına kadar tüm dünyadaki üretimlerinde kullandıkları CO- emisyonunu 2000 yılı ile karşılaştırıldığında yüzde 30 oranında azaltmayı hedeflediklerini kaydetti.
     Müşteri değeri yaratmada çevre bilincinin öncelikleri arasında yer aldığını ifade eden Yamasaki şöyle devam etti:
     "Diğer taraftan müşterilerimize ekonomik modeller geliştirmek için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir otomobil firması olarak tüketicilerimizin en iyi şartlarda otomobil sahibi olması için tüm olanakları araştırıyoruz. Her iki çalışmamızın göstergesi olarak da bugün, CivicEco'yu size tanıtmanın mutluluğunu yaşıyorum. Daha önceki toplantımızda Türk halkı için otogaz dönüşümüne hazır bir otomobil geliştireceğimizi söylemiştik, işte CivicEco bizim çevreci ve ekonomik ilk modelimiz. Yıl sonuna kadar bu araçtan yaklaşık bin adet satmayı hedefliyoruz."
    
    
    


Bu haberi 257 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir