"Home in Turkey" Türk inşaat firmalarını, Ukraynalı alıcılarla buluşturacak

  • Yazı boyutu
"Home in Turkey" Türk inşaat firmalarını, Ukraynalı alıcılarla 
buluşturacak

"Home in Turkey" Türk inşaat firmalarını, Ukraynalı alıcılarla buluşturacak

Think Free-Etkinlik&Seyahat Hizmetleri ile IMC Production tarafından Kiev'de düzenlenecek olan "Home in Turkey-Türk Gayrimenkul Projeleri Tanıtım Günleri"nde, Türkiye'nin önde gelen inşaat firmaları Ukraynalı potansiyel alıcı ve yatırımcılarla bir araya gelecek.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, 19-20 Ekim tarihleri arasında Kiev'deki Fairmont Grand Holel'de düzenlenecek "Home in Turkey" buluşmasında Türkiye'yi yakından tanıyan Ukraynalı yatırımcılar ve potansiyel alıcılar hazır bulunacak. Özel davetli katılımcılar arasında Ukraynalı üst düzey bürokratlar, iş dünyasının tanınmış simaları, yatırımcılar, yatırım bankacıları, gayrimenkul geliştiricileri, uluslararası emlak alıcıları, ikinci ev yatırımcıları, yatırım ajansları, emlak pazarlama şirketleri ve uzmanları yer alıyor.
     Etkilik için gerçekleştirilen tanıtım kampanyası kapsamında şehrin dört bir yanında outdoor çalışmaları yapıldı, basın ve haber ajanslarına duyurular geçildi, gayrimenkul ve iş adamlarına özel tanıtımlar gerçekleştirildi.
    
    
    

Bu haberi 145 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir