Hollanda Türkiye Yatırım ve Finans Semineri -Seminer, iki ülke ilişkilerinin 400. yılı dolayısıyla…

  • Yazı boyutu
Hollanda Türkiye Yatırım ve Finans Semineri
  -Seminer, iki ülke ilişkilerinin 400. yılı dolayısıyla…

Hollanda Türkiye Yatırım ve Finans Semineri -Seminer, iki ülke ilişkilerinin 400. yılı dolayısıyla İstanbul'da 16 Ekim'de gerçekleştirilecek

Hollanda Türkiye'nin ilişkilerinin 400. yılı dolayısıyla 16 Ekim'de İstanbul'da Yatırım ve Finans Semineri düzenlenecek.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Hollanda ve Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 400'üncü yılı nedeniyle "Clipper Stad Amsterdam" yelkenli gemisi İstanbul'a gelecek.
     19'uncu yüzyılda Çin çayı ve baharatı taşıyan yelkenlinin bire bir kopyası olan Clipper Stad Amsterdam gemisi, 14-17 Ekim tarihleri arasında İstanbul Limanı'nda bulunacak. Hollanda ve Türkiye arasındaki ticaret, kültür, uluslararası işbirliği konularındaki ilişkileri sağlamlaştırmak ve geliştirmek üzere etkinliklere ev sahipliği yapacak gemi, ayrıca 16 Ekim tarihinde "Yatırım ve Finans" seminerinde misafirlerini ağırlayacak.
     Seminerlere, Amsterdam, Rotterdam ve Lahey Belediye Başkanlarının yanı sıra ING Grup Denetim Kurulu Üyesi Sjoerd van Keulen'ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttüğü Holland Financial Centre temsilcileri katılacak.
    
    
    

Bu haberi 148 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir