Hobi & Art & Craft

  • 22 Ekim 2018 02:23
  • Yazı boyutu
Hobi & Art & Craft Hobi, Sanat ve El Sanatları Fuarı
Eklenme Tarihi : Ekim 2018 Pazartesi - Bu fuarı 4610 kişi inceledi.
Fuar Adı : Hobi & Art & Craft
Kategori Adı : Hobi
Adres : İstanbul Fuar Merkezi (CNR Expo Center) 2. Hol
Ülke / Şehir : Türkiye - İstanbul
Web Adresi : www.messeistanbul.com.tr
Organizatör : Messe Istanbul
Tarihler : 25.12.2008 ~ 28.12.2008 tarihleri arasında
Ekleyen : Kayeks Travertine
Türkiye’de sektörünün ilk ve tek fuarı olan Hobby & Art & Crafts ’08 “Hobi, Sanat ve El Sanatları Fuarı”, 25-28 Aralık tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (CNR Expo Center) 2. Hol’de düzenlenecek. Bu fuarda her türlü hobi malzemesi, hobi ürünü ve el sanatları çalışmaları yer alacak. Katılmak için emeğine güvenenlere duyurulur!

Hobi, Sanat ve El Sanatları sektörü gün geçtikçe yalnızlaşan günümüz kent insanı için bir sığınak, güzel bir koy, bir harikalar dünyası. Tek tip bir yaşamın rutinliği, insanoğlunu, farklılığın, estetiğin ve yaratıcılığın dünyasına yöneltiyor. Geçmişten geleceğe yönelmenin ve yaşama farklı pencereler açmanın bir yolu olan hobi, sanat ve el sanatları sektörü Hobi & Art & Crafts ‘ 08 fuarı ile farklıya ulaşma ve fark yaratmaya önderlik ediyor.
İşte bu amaç ile yola çıkan Messe İstanbul International, Hobby & Art & Crafts ’08 “Hobi, Sanat ve El Sanatları Fuarı”nda el sanatları, el sanatları için kullanılan malzemeler, ev dekorasyon ürünleri, plastik sanatlar, Türk süsleme sanatları, diğer hobi ve sanat ürünleri ile sektörel yayınların yer aldığı toplam 100 katılımcı firmayı tek bir çatı altında toplamaya hazırlanıyor

Bu fuar 0 kez görüntülendi.

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter
e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir