Hisarlar Makine, Avrasya Uluslararası Tarım Fuarı'nda yerini aldı -Hisarlar Pazarlama Direktörü…

  • Yazı boyutu
Hisarlar Makine, Avrasya Uluslararası Tarım Fuarı'nda yerini aldı
     -Hisarlar Pazarlama Direktörü…

Hisarlar Makine, Avrasya Uluslararası Tarım Fuarı'nda yerini aldı -Hisarlar Pazarlama Direktörü Metin Zengin: -"Avrasya tarım fuarını, Makedonya'ya, Sırbistan'a ve Tunus'a bayilikler vererek yeni işbirlikleriyle sonlandırdık"

Hisarlar Makine 9-12 Ocak tarihlerinde Avrasya Uluslararası Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Fuarı'nda yerini aldı.
     Hisarlar açıklamasına göre, bu yıl yedincisi düzenlenen fuarda, tarım makineleri sektöründeki ilk Ar-Ge merkezini kuran Hisarlar, yurt içinden ve yurt dışından gelen katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.
     Hisarlar Pazarlama Direktörü Metin Zengin 2013 yılına, beş farklı tarım makinesini pazara sunarak başladıklarını belirterek şunları dile getirdi:
     "Sap parçalama makinesi, dal parçalama makinesi, çayır biçme makinesi, kare balya makinesi ve silindir balya makineleri yılın ilk fuarında katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.
     Avrasya tarım fuarını, Makedonya'ya, Sırbistan'a ve Tunus'a bayilikler vererek yeni işbirlikleriyle sonlandırdık. Tarım makineleri sektöründeki ilk Ar-Ge merkezimiz ve yelpazemize kattığımız ürünlerle tarım makineleri sektörünün gelişimine katkıda bulunuyoruz" dedi.
     Tüm dünyada azalan tarım arazilerine karşılık tarım ürünlerine olan talebin ters orantılı olarak gün geçtikçe artmasını fırsat bildiklerini kaydeden Hisarlar yetkilileri, çok fonksiyonlu ürünler üretmeyi tasarladıklarını kaydettiler.
    
    
    

Bu haberi 189 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir