Hisarlar, Bursa tarım fuarında...

  • Yazı boyutu
Hisarlar, Bursa tarım fuarında...

Hisarlar, Bursa tarım fuarında...

Hisarlar, 26-30 Eylül tarihleri arasında düzenlediği "Bursa 10.Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı"nda hem katılımcılar hem de kendi çalışanları tarafından büyük ilgi gördü.
     Hisarlar açıklamasında, TÜYAP Bursa Fuarcılık AŞ'nin, Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) işbirliğiyle 26 Eylül 30 Eylül tarihleri arasında düzenlediği "Bursa 10.Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı"na katılım gerçekleştirildiği belirtildi.
     Hisarlar, 29 ülkeden 603 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile 70 bin metrekare alanda hazırlanan fuara sadece stant kurmanın yanı sıra,düzenlediği fuar gezisiyle ziyaretçi olarak da yoğun katılım gösterdi. Avrasya coğrafyasının dev buluşması niteliğindeki fuara isteyen tüm çalışanlarının katılımı için düzenlenen fuar gezisi Bursa turuyla son buldu.
     Hisarlar Ceo'su Zafer Türker konuyla ilgili: "Sadece fuarda görevli olan çalışanların değil, isteyen tüm çalışanlarımızın bu tür fuarlara gitmeleri için destek olup katılımları için kurumsal iletişim birimimizin etkinlik düzenlemesini sağlıyoruz. Böylelikle tüm çalışanlarımız içinde bulunduğumuz sektörle ilgili gelişmeleri fuarlardan takip etme imkanına sahip oluyor" dedi.
    
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir