Hisarcıklıoğlu, EUROCHAMBRES Başkanlık Divanı Toplantısı için Madrid'e gitti

  • Yazı boyutu
Hisarcıklıoğlu, EUROCHAMBRES Başkanlık Divanı Toplantısı için Madrid'e 
gitti

Hisarcıklıoğlu, EUROCHAMBRES Başkanlık Divanı Toplantısı için Madrid'e gitti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (EUROCHAMBRES) Başkan Yardımcısı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun, EUROCHAMBRES'in Başkanlık Divanı toplantısı için Madrid'e gittiği bildirildi.
     TOBB'dan yapılan yazılı açıklamada, Hisarcıklıoğlu'nun program kapsamında, İspanya Kralı Juan Carlos, Dışişleri Bakanı Jose Manuel Garcia Margallo, Sanayi Enerji ve Turizm Bakanı Jose Manuel Soria tarafından kabul edileceği bildirildi.
     Hisarcıklıoğlu'nun, ayrıca, İspanya Ticaret Odaları Konseyi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve İspanya'nın ekonomiden sorumlu Devlet Sekreteri Fernando Jimenez Latorre'nin iştirak edeceği akşam yemeğine katılacağı kaydedildi.
     İspanya Parlamentosu milletvekilleri ile öğle yemeğinde bir araya gelecek olan Hisarcıklıoğlu'nun, Türkiye'nin Madrid Büyükelçisi Ayşe Sinirlioğlu'nu da ziyaret edeceği ve 20 Haziran 2012 tarihinde Türkiye'ye döneceği ifade edildi.
    
    
    

Bu haberi 155 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir