Hırvat-Türk İş Forumu 28 Eylül'de yapılacak

  • Yazı boyutu
Hırvat-Türk İş Forumu 28 Eylül'de yapılacak

Hırvat-Türk İş Forumu 28 Eylül'de yapılacak

Hırvatistan hükümeti, düzenlenecek Türk-Hırvat İş Forumu'nda ülkedeki yatırım fırsatlarını anlatacak.
     Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile Hırvatistan Büyükelçiliği işbirliğiyle Rixos Downtown Antalya'da 28 Eylül Cuma günü gerçekleştirilecek forumda Hırvat hükümeti yetkilileri ülkedeki yatırım fırsatlarını anlatmak amacıyla Türk işadamlarıyla bir araya gelecek.
     Hırvatistan Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Radimir -a-i-, Hırvatistan Turizm Bakanı Oleg Valjalo, Hırvatistan Büyükelçisi Drazen Hrastic ve çok sayıda Hırvat delegasyonun katılacağı Forum'da Hırvatistan'daki yatırım ve iş olanakları Başbakanlık düzeyindeki delegasyon tarafından anlatılacak, iki ülke arasında özellikle turizm, tekstil ve enerji sektörleri alanında ticari bağların güçlendirilmesine ilişkin bilgiler aktarılacak.
     Bu arada, Türk-Hırvat İş Forumu'na ev sahipliği yapan ve Hırvatistan'da turizm yatırımı gerçekleştiren Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince'nin Hırvatistan'ın Antalya Fahri Konsolosu olması dolayısıyla açılış resepsiyonu da düzenlenecek. Resepsiyon, aynı gün saat 19.00'da Rixos Downtown Antalya'da gerçekleştirilecek.
    
    
    

Bu haberi 148 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir