Aktif Farma

  azizbey sk anı apt no1 d7 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-536-5287336 090-216-5189955
  cem nizam (Firma Sahibi / Ortağı)

  Ürün Etiketleri

  Hiruval Krem

  • Ürün Adı : Hiruval Krem

  Ürün Hakkında

  Krem morarma, renk değişikliği, cilt lekeleri, oksihemoglobin (siyah noktalar) ve hiperpigmentasyonda ve diğer yüzeyel kılcal renk değişikliklerinde kullanılan etkili bir kremdir.

  Ayrıca kozmetik cerrahisi ve skleroterapi sonrasında da oluşabilecek lekelerin giderilmesinde de kullanılabilir. Saha testlerinde göze hoş görünmeyen lekelerin azalmasına ve birçok durumda renk değişikliklerinin tamamen kaybolmasına neden olmuştur. Hiruval 35TM tamamen doğal içeriklerden üretilmiştir.

  Temel içerik sülüğün standardize özütü olan Hirudin (Hirudo medicinalis)’ dir. Uygulama: Hiruval 35TM oldukça uçucudur. Az bir miktarda (bezelye büyüklüğünde) kremi cilde uygulayın ve tamamen emilene kadar yedirin.

  Günde 2-3 kez uygulamayı tekrarlayın. Krem hafifçe parmak uçlarıyla uygulanmalıdır. Tatmin edici sonuçları almak için 2-4 hafta uygulama gerekmektedir. Açık yara üzerine uygulamayın.

  Eğer tahriş belirtileri görülürse kullanmayın. Sonuçlar kişiden kişiye değişiklik gösterir. Hiruval 35TM kremin içerikleri genel olarak Güvenli olarak bilinir. Krem metal ve propel paraben ile stabilize edilir ve lavanta yağı ile hafifçe parfümlendirilir ve iyi imalat teknikleri (GMP) esasına göre üretilmektedir.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Aktif Farma
  azizbey sk anı apt no1 d7 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-536-5287336
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir