"Hırsıza da çıkabilir" -Zonguldak seyyar satış yapan Milli Piyango bayisinin 200 adet yılbaşı…

  • Yazı boyutu
"Hırsıza da çıkabilir"
  -Zonguldak seyyar satış yapan Milli Piyango
  bayisinin 200 adet yılbaşı…

"Hırsıza da çıkabilir" -Zonguldak seyyar satış yapan Milli Piyango bayisinin 200 adet yılbaşı bileti çalındı

Zonguldak'ta seyyar satış yapan Milli Piyango bayisinin 200 yılbaşı bileti çalındı.
     Gazipaşa caddesinde bir bankanın önünde 18 senedir Milli Piyango bileti satışı yapan Nurettin Kocaoğlu, yaklaşık 2 bin liralık biletinin çalındığı gerekçesiyle polise başvurdu.
     Milli Piyango İdaresi'nin yılbaşı özel çekilişinde vereceği 45 milyon liranın hayaliyle biletlere yoğun ilginin olduğu dönemde 200 biletinin çalınmasının üzüntüsünü yaşayan Kocaoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilk defa böyle bir durumla karşılaştığını söyledi.
     Bilet satışı yaptığı kişinin kendisini oyaladığı sırada tezgahındaki 200 adet biletin henüz kimliği belirlenmeyen kişi tarafından çalındığını tahmin ettiğini ifade eden Kocaoğlu, şunları kaydetti:
     "Bilet sattığım sırada bir kişi yanıma gelerek düz ve çapraz seri yılbaşı bileti almak istediğini belirtti. Ufak bir tezgahım var, onun yanındaki açık olan çantamın üst kısmında İstanbul'dan aldığım yılbaşı bileti bulunuyordu. Bu sırada başka bir kişi tarafından deste halindeki yaklaşık 200 adet çeyrek biletim çalınmış. Müşteriyle ilgilenmemin ardından bir de baktım biletler yerinde yok. Demek ki biri beni oyalarken, diğeri çaldı."
     Polis ekipleri, biletlerin çalındığı iddiasına ilişkin soruşturmayı sürdürüyor.
    
    
    

Bu haberi 334 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir