Aydin Endustriyel Hijyenik Cihazlar Pazarlama

  Ataşehir (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-535-7754822 090-535-7754822
  Metin Aydin (Firma Sahibi / Ortağı)

  Hijyenik Klozet Kapağı (kampanyalı Fiyatlar)

  • Ürün Adı : Hijyenik Klozet Kapağı (kampanyalı Fiyatlar)

  Ürün Hakkında

  Dalinda En Son Jenerasyon Olarak Kabul Edilen Ve En çok Tercih Edilen, Akülü Hijyenik Klozet Kapak Cihazlarini Ve Sarf Malzemesi Olan Rulo Poşetlerini Firmamizdan Tedarik Edebilirsiniz.
  Incelemiş Olduğunuz Akülü, Otomatik Hijyenik Klozet Cihazi Her Model Klozete Uyum Sağlamaktadir. Ve Montaji Diğer Muadil Cihazlara Göre çok Daha Kolay Ve Pratiktir. Cihaz Montaji Sirasinda Herhangi Bir Delme, Kirma Ve Tesisat çekme Işlemine Kesinlikle Ihtiyaç Yoktur.
  Akülü, Otomatik Hijyenik Klozet Cihazinin Diğer Muadil Cihazlara Göre En önemli Avantaji Ve üstünlüğü Cihazin Faaliyete Geçmesi Için Diğer Cihazlarda Gereken Kablo Bağlantilarina, Tesisata Yani Elektrik Bağlantisina Gereksinim Duymamasidir. Cihaz Gücünü 6.4 Amperlik Kuvvetli Aküden Almaktadir. Akülü Cihazi 4 Ayda Bir 1,5 Saat şarj Etmeniz Yeterli Olmaktadir. Cihazi Yerinden çikarmadan, ürünün üzerindeki şarj Yuvasini Ve Cihazla Birlikte Verilen 5 Mt’lik şarj Adaptörünü Kullanarak Kolayca şarj Edebilirsiniz.
  Akülü, Otomatik Hijyenik Klozet Cihazinin Diğer önemli Bir Avantajida Diğer Muadil Hijyenik Klozet Sistemlerinde Bulunan Jilet Sisteminin Akülü Hijyenik Klozet Cihazinda Bulunmamasidir. Diğer Muadil Cihazlarda Hijyenik Rulo Poşetlerin Kesilmesi Için Jilete Ihtiyaç Duyulur. Akülü Hijyenik Klozet Cihazinda Cihazin Kasasindan Kaynaklanan özelliği Ve Cihazin Orjinal Hijyenik Rulo Poşetinin Mikron Kalinliği Ve Bileşenleri özelliği Sayesinde Jilete Ihtiyaç Duyulmadan Kesilmekte Ve Kullanilmiş Bölüme Gönderilmektedir. Diğer

  Tümünü göster
  Aydin Endustriyel Hijyenik Cihazlar Pazarlama
  Ataşehir (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-535-7754822 / 090-535-7754822
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir