3.yıl

  Firma Videosu

  Get Adobe Flash player

  BebeStars

  Hijyenik Bariyerli Çamaşır Yıkama Sıkma Makinası 20kg/sefer Kapasiteli

  • Ürün Adı : Hijyenik Bariyerli Çamaşır Yıkama Sıkma Makinası 20kg/sefer Kapasiteli
  • Min. Sipariş Adedi : 1
  • Garanti Süresi : 1 Yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 15 GÜn
  • Mevcut Belgeleri : TSE-TS-EN-CE v.b
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Ürün Kategorisi : Endüstriyel Ekipmanlar

  Ürün Hakkında

  HİJYENİK BARİYERLİ ÇAMAŞIR MAKİNASI 20KG/SEFER KAPASİTELİ

  ÖZELLİKLER

  * Temiz ve kirli çamaşırlar için farklı bölümlerden yükleme ve boşaltma yapılmasından dolayı; Mikrop, bakteri ve kir parçacıklarının yayılmasına karşı yüksek hijen ve güvenilir bir koruma sağlar
  * Dışa kaplama, çamaşır ve su ile temas eden tüm yüzeylerin Tamamı AISI 304 kalite 18/8 Cr-Ni paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir.
  * Çamaşırların kirlilik durumuna göre programlanmış 15 adet sabit ve 10 adet isteğe özel uyarlanabilir program bulunmaktaır. Opsiyonel olarak program sayısı istenilen sayıda yapılabilmektedir.
  * Operatör kumanda panelindeki değişken verileri sayesinde kullanıcının istediği ekonomik, hızlı vb. tüm programlar yapılabilmektedir. (Su seviye ayarı, su sıcaklık ayarı, yıkama-durumalama-sıkma süreleri)
  * uygun program seçildiğinde akıllı parametlereler her uygulamada mükemmel yıkama ve durulama sonuçları sunarken; deterjan, su, elektrik tüketiminden ve zamandan tasarruf sağlar.
  * Yıkama, sıkma, kaynatma, yapmasından dolayı üç ayrı ünitenin yapacağı işi yapar. Kullanıcıya yer tasarrufu ve maddi kazanç sağlar.
  * Kullanımı kolay, farklı dil seçenekleri bulunan net ekranlı mikro işlemcili kontrol paneli mevcutttur. Opsiyonel olarak USB girişli, dokunmatik ekranlı, mikro işlemcili veya dokunmatik ekranlı PLC üniteli olarak imal edilmektedir.
  * Mevcut programları; kumanda panelinden dokunmatik ve görsel ayarlayarak kendi programlarınızı oluşturabilirsiniz.
  * Frekans kontrollü motor sayesinde değişken tambur hızları; hız kontrol cihazı ile sağlanmaktadır. Bu sayede hassas, tutarlı ve sesiz dönüş sağlanmaktadır.
  * Makine kapağı emniyet kilit sistemlidir.
  * Makine Çalışırken oluşabilecek aşırı titreşimlerde veya çamaşırların sıkmaya uygun olmama durumunda sensörler vasıtasıyla çalışma otomatik kesilir, ve makine zarar görmesi engellenir.

  Tümünü göster
  Apart Grup Endüstriyel Ltd.şti.
  Sağlık1 Sokak 59/16 Kızılay/ankara (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-3092027 / 090-532-6071834
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir