Hidrolik Pompa

  100 yıl bulvari no68 ostim ankara turkey ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-3858641 090-312-3540330
  hakan yılmaz (Satış Müdürü)

  Ürün Etiketleri

  Hidrolik Pompa,sauer.vickers,denison,eaton,rexrot

  • Ürün Adı : Hidrolik Pompa,sauer.vickers,denison,eaton,rexrot

  Ürün Hakkında

  1997 yılında hidrolik pnömatik ve imalat (Transmikser ve diğer imalat) sektöründe, deneyimli teknik kadro tarafından kurulan LİDER HİDROLİK İTH.İHR.LTD.ŞTİ., kısa zaman içerisinde yaptığı atılımlarla, kurumsallaşmasını tamamlamıştır. Hidrolik-pnömatik ve iş makineleri sektöründe çalışmalarımızı müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Hizmet anlayışımızı ve ürünlerimizi, çağdaş bir anlayış içerisinde ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek her geçen gün geliştirmekteyiz. Şirket bünyesinde gerek ürettiğimiz ve gerek sattığımız ürünlerle Türk sanayisine yaptığımız katkıdan onur duyarız.
  Bünyemizde Dişli ve Hidrolik silindir İmalatı Müşteri ihtiyacına göre her ebatta silindir ve dişli İmalatı yapılmaktadır. Mühendislik hesaplar dahilinde Hidrolik Güç Ünitesi Endüstriden gelen talebe göre özel güç üniteleri ve makinelerin projelendirilmesi yapılmaktadır. Ayrıca Transmikser İmalatı Mikser imalatı yedek parçası tamir montaj 24 saat servis destek Mikser parçaları Redüktör pompa motor sauer Transmixer imalat tamir bakım Proje ve Teknik Servis Mobil ve Endüstriyel hidrolik, pnömatik ekipmanların bakımı ve teknik destekleri en kısa zamanda müşteriye sunulmaktadır. Firmamız; Hidrolik&Pnömatik malzemelerin yanı sıra Beton Pompası Malzemeleri, 3 mt.-3,5 mt.-4 mt.-5 mt.-5,5 mt.- 6 mt. Çift flanş ve tek flanş Beton Pompası Uç Hortumu, Boru kelepçeleri, Kelepçe contası, 150 mm.-175 mm. Temizleme topu, 45’ lik – 90’ lık Dirsek, Transmikser Hidrolik Malzemeleri olan, ZTS Redüktör, Pompa Motor, Sesino Soğutucu, Hidrolik Oluk Kirkosu, Hidrolik Hortum Seti, Mikser halatı İmalatı, Mikser kumanda Kolu İmalatı vs. Hidrolik ve Pnömatik Malzemelerle siz değerli müşterilerimize Lider konumda hizmet verebilmek için kurulmuştur.
  , Eaton,hidrolik pompa,Vickers,hidrolik pompa,Denison,hidrolik pompa,Commercial,hidrolik pompa, Hidrolik Ekipmanlar, Manometre, Filtre, Kaplin, Kampana, Depo Kapağı ve Seviye Göstergeler, Beton Santral Redüktörleri, Hidrolik hortum, hidrolik rakorlar, liebherr ,hidrolik pompa, ve motorları, inşaat, yapı, makinaları, tersaneler, havaalanları, hazır beton firmaları, fore kazık makinaları, sondaj makinaları, vinçler, mobil vinçler, eskavatörler, demiryolları yol yapım makinaları, asfalt silindirleri, finiserler, maden ocakları, asfalt distribitörleri, asfalt plentleri, hidrolik kazık makinaları, yat limanları, kömür işletmeleri, demir işletmeleri, liman işletmeleri, inşaat firmaları, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları Dişli tip hidrolik pompa ve motor imalatı, her türlü ( dişli, pistonlu, paletli, radyal, yıldız tip ) pompa tamir, yenileştirme ve revizyonu, hidrolik pompa imalat ve revizyon atölyemiz, hidrolik pompa test ünitemiz, kaliteli üretim, sınırsız hizmet, müşteri memnuniyeti, marka dişli pompa ve motorlar, David Brown, düz ve helis dişli pompaları, Commercial, hidrolik pompa,Permco,hidrolik pompa,marka pompa, yedek parçaları, Hema, hidrolik pompa,alüminyum pompaları,Parker-VOAC, hidrolik pompa, marka pistonlu, dişli pompa, motor, gerator motor, Hamworty, hidrolik pompa,1600-1900-2200 pompa ve motorlar, Rexroth, hidrolik pompa, Linde, hidrolik pompa, Sauer, hidrolik pompa, Vickers, hidrolik pompa, Denison, hidrolik pompa, Kawasaki, hidrolik pompa, vb. pistonlu ve paletli tip pompalar, Komatsu, hidrolik pompa, Kawasaki, hidrolik pompa, JCB, hidrolik pompa, Mastaş, hidrolik pompa ,MF, hidrolik pompa, Fermec, hidrolik pompa, Hidromek, hidrolik pompa, Case, hidrolik pompa, Fai, hidrolik pompa, Tamrock, hidrolik pompa, Grove, hidrolik pompa, Coles, hidrolik pompa, her türlü iş makinalarına ait ,hidrolik pompa, ve motor, JCB, jcb 3cx hidrolik pompası, jcb3cx ,hidrolik pompası, jsb 4cx ,hidrolik pompası, jcb 2d hidrolik pompası, jcb 3d hidrolik pompası, jcb 4d hidrolik pompası, hema, alüminyum dişli hidrolik pompalar, commercial hydraulıcs, commercial hydraulıcs p31 hidrolik pompa, commercial hydraulıcs p51 hidrolik pompa, commercial hydraulıcs p76 ,hidrolik pompa, david Bro

  Tümünü göster
  Hidrolik Pompa
  100 yıl bulvari no68 ostim ankara turkey ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-3858641
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir