Hidrolik Pompa

  100 yıl bulvari no68 ostim ankara turkey ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-3858641 090-312-3540330
  hakan yılmaz (Satış Müdürü)

  İlan Etiketleri

  Hidrolik Pompa,denison Pompa,eaton Pompa,rexroth Pompa,vickers Pompa,linde Pompa, Libherr

  • İlan Sahibi : hakan yılmaz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 23 Kasım 2008 Pazar
  • İlan Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2013 Salı
  • Bulunduğu Sektör : İş Makinaları

  Hidrolik Pompa,denison Pompa,eaton Pompa,rexroth Pompa,vickers Pompa,linde Pompa, Libherr İlan Açıklaması

  1997 yılında hidrolik pnömatik ve imalat (Transmikser ve diğer imalat) sektöründe, deneyimli teknik kadro tarafından kurulan LİDER HİDROLİK İTH.İHR.LTD.ŞTİ., kısa zaman içerisinde yaptığı atılımlarla, kurumsallaşmasını tamamlamıştır. Hidrolik-pnömatik ve iş makineleri sektöründe çalışmalarımızı müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Hizmet anlayışımızı ve ürünlerimizi, çağdaş bir anlayış içerisinde ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek her geçen gün geliştirmekteyiz. Şirket bünyesinde gerek ürettiğimiz ve gerek sattığımız ürünlerle Türk sanayisine yaptığımız katkıdan onur duyarız.
  Bünyemizde Dişli ve Hidrolik silindir İmalatı Müşteri ihtiyacına göre her ebatta silindir ve dişli İmalatı yapılmaktadır. Mühendislik hesaplar dahilinde Hidrolik Güç Ünitesi Endüstriden gelen talebe göre özel güç üniteleri ve makinelerin projelendirilmesi yapılmaktadır. Ayrıca Transmikser İmalatı Mikser imalatı yedek parçası tamir montaj 24 saat servis destek Mikser parçaları Redüktör pompa motor sauer Transmixer imalat tamir bakım Proje ve Teknik Servis Mobil ve Endüstriyel hidrolik, pnömatik ekipmanların bakımı ve teknik destekleri en kısa zamanda müşteriye sunulmaktadır. Firmamız; Hidrolik&Pnömatik malzemelerin yanı sıra Beton Pompası Malzemeleri, 3 mt.-3,5 mt.-4 mt.-5 mt.-5,5 mt.- 6 mt. Çift flanş ve tek flanş Beton Pompası Uç Hortumu, Boru kelepçeleri, Kelepçe contası, 150 mm.-175 mm. Temizleme topu, 45’ lik – 90’ lık Dirsek, Transmikser Hidrolik Malzemeleri olan, ZTS Redüktör, Pompa Motor, Sesino Soğutucu, Hidrolik Oluk Kirkosu, Hidrolik Hortum Seti, Mikser halatı İmalatı, Mikser kumanda Kolu İmalatı vs. Hidrolik ve Pnömatik Malzemelerle siz değerli müşterilerimize Lider konumda hizmet verebilmek için kurulmuştur.
  , Eaton,hidrolik pompa,Vickers,hidrolik pompa,Denison,hidrolik pompa,Commercial,hidrolik pompa, Hidrolik Ekipmanlar, Manometre, Filtre, Kaplin, Kampana, Depo Kapağı ve Seviye Göstergeler, Beton Santral Redüktörleri,

  Tümünü göster
  Hidrolik Pompa
  100 yıl bulvari no68 ostim ankara turkey ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-3858641
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir