Öz Makina Elektrik

  682.sok No:33 İvedik O.S.B. (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-3953195 090-312-3955186
  Kemal Öz (Satın Alma Müdürü)

  Hidrolik Masalar (yük Asansörleri)

  • Ürün Adı : Hidrolik Masalar (yük Asansörleri)

  Ürün Hakkında

  Malzemeleri, iş parçalarını, malları,insanları bir seviyeden diğer seviyeye rahat ve emniyetli olarak alttan kaldırmak gerektiğinde makaslı kaldırma platformlarına (Hidrolik Masalara) ihtiyaç vardır.

  Hidrolik Masaların inik yüksekliği az, kalkık yüksekliği fazladır.Hidrolik Masalar kaldırma, besleme, taşıma, çevirme, devirme ve yürütme operasyonlarında değişik varyasyonlarda kullanılırlar.Bütün yapısal parçalar ağır hizmet tipi kaynak konstrüksiyonludur.Hidrolik sistem ve diğer tahrik sistemleri kolay bakım ve kullanım için dizayn edilmiş orijinal paket sistemlerdir. Hidrolik Masalara teklif verilebilmesi için:

  a)Yük kapasitesinin
  b)Strok ve yolun (minimumdan maksimuma yükseklik),
  c)Platform ebatlarının bilinmesi yeterlidir.

  Makaslı Hidrolik Masalar bir veya çok makaslı olabilirler.220 VAC, 380 VAC veya 24 VDC çalışma gerilimli olabilirler.Sabit, temel içi veya tekerlekli olabilirler. 500 kg. kapasiteden 100 ton kapasiteye kadar muhtelif tip ve ebatta imal edilebilirler.Hidrolik Masalar özellikle kamyon yükleme boşaltma işlerinde, malzemelerin seviyesini ayarlama, palet kaldırma işlerinde, tezgah besleme, pres yükleme ve benzeri işlerde kullanılmaktadır.

  Tümünü göster
  Öz Makina Elektrik
  682.sok No:33 İvedik O.S.B. (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-3953195
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir