HGS etiketi Garanti Mobil Şube'den de alınabilecek

  • Yazı boyutu
HGS etiketi Garanti Mobil Şube'den de alınabilecek

HGS etiketi Garanti Mobil Şube'den de alınabilecek

Garanti Bankası müşterileri, köprü ve otoyol gişelerinden beklemeden geçmeyi sağlayan Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) etiketini Garanti Şubeleri ve İnternet Şubesi'nin yanı sıra Garanti Mobil Şube'den ücretsiz alabilecek.
     Garanti Mobil Şubesi, HGS'ye geçiş için son gün olan 31 Ocak'a kadar Zincirlikuyu Büyükdere Caddesi üzerinde İstanbul Çevre Yolu bağlantısından önceki İSPARK alanında bulunacak.
     Bu arada, HGS etiketlerinin ilk aktivasyonu sırasında PTT'nin araç sınıfına göre belirlediği minimum yükleme tutarının geçişlerde kullanılmak üzere HGS'ye yüklenmesi gerekiyor.
     1. sınıf araçlar için minimum yükleme tutarı 30 lira olurken, bir müşteri için maksimum 5 adet HGS ücretsiz olarak verilebiliyor. Filo kapsamındaki araçlar kampanya dışında bulunuyor.
     HGS'nin elektronik etiket yerine kart olarak talep edilmesi durumunda Garanti şubeleri, internet şubesi veya 444 0 333 Alo Garanti'den bilgi alınabilecek.
    
    
    

Bu haberi 166 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir