Dogalgazci 655 75 68

  KİRAZLI 0532 496 16 72 www.eksenisi.com ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6557568
  akif eksen (Firma Sahibi / Ortağı)

  Hesab Zamani Geldi 655 75 68

  • İlan Sahibi : akif eksen
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 21 Aralık 2009 Pazartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Şubat 2010 Pazar
  • Bulunduğu Sektör : Isıtma /Soğutma

  Hesab Zamani Geldi 655 75 68 İlan Açıklaması

  GENEL ÖZELLİKLER

  Küçük Ebat, Düşük Ağırlık. (330x400x700 mm, 40 Kg), Ay modeli kombilerimiz küçük ebatları sayesinde kısıtlı alana sahip mekanlara rahatlıkla monte edilebilir.

  Mikroişlemci Kontrollü Kart. Kombiler mikroişlemci kart sayesinde tüm fonksiyonel işlemlerini yerine getirebilir. Mikroişlemciye kombinizin en verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayacak gerekli yazılım yüklenmiştir.

  Donmaya Karşı Koruma Sistemi. Kombi kartı üzerinde bulunan sensör yardımı ile kombi içerisindeki su ısısı (+8 ºC) seviyesine düştüğünde pompayı, (+5 ºC) seviyesine düştüğünde kombiyi otomatik olarak çalıştırarak donmayı engellemektedir.

  Kullanım suyu ve merkezi ısıtma devrelerinde hassas sıcaklık ayarı Ayarı ±1 ºC. Kullanılan sensörler ve mikroişlemci sayesinde hassas sıcaklık ayarı sağlanmaktadır.

  Timer Oda Termostatı Bağlantı Yeri. Kombiye oda termostatı bağlanarak uzaktan ısı ayarı ve kumanda mümkündür.

  Elektrikli Üç Yollu Vana. Elektrikli üç yollu vana dizaynı sayesinde daha emniyetli bir çalışma sağlanıyor.

  Pompanın Kombiyi Susuz Çalıştırmama Özelliği. Kombilerde kullanılan sirkülasyon pompası su olmadığında çalışıp zarar görmemesi için düşük basınç su sivici kullanılmıştır. Su basıncı 0,6 bardan aşağı düştüğünde otomatik olarak sistem bloke edilecektir.

  İyonizasyon Elektrodu Ateşleme Kontrolu. Yanma haznesinde montajlı iyonizasyon elektrodu sayesinde yanan alevi algılayarak sürekli alev denetimi yapılır.

  Otomatik By-Pass Sistemi. Sistemdeki petek vanalar kapatıldığında pompanın sıkışıp zarar görme ihtimalinden dolayı, kombi suyun akışını kendi içerisinde sirküle ederek önler.

  Aşırı Sıcaklık Emniyeti. Kombi üzerinde bulunan ısı sensörü arıza nedeniyle devre dışı kaldığında bile ikincil bir emniyet sağlayarak suyun aşırı ısınmasını, kullanıcıya ve kombiye zarar vermesini önler.

  Plaka Tip Su Eşanjörü. Kullanılan suyun ana eşanjörde değil, ikincil eşanjör olan plaka eşanjörden geçirilerek ısıtılmasını s

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Satım İlanları

  Firmaya ait başka satım ilanı bulunamamıştır.
  Dogalgazci 655 75 68
  KİRAZLI 0532 496 16 72 www.eksenisi.com ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6557568
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir