"Her Şey Dahil Vodafone Pasaport"tan

  • Yazı boyutu
"Her Şey Dahil Vodafone Pasaport"tan

"Her Şey Dahil Vodafone Pasaport"tan yeni yıl kampanyası

Yeni yılı yurt dışında karşılayacak Vodafone'lular, yeni yılın ilk günü Türkiye'deki yakınlarıyla 9,90 liralık paket ücretini ödemeden konuşabilecek, SMS gönderecek ve internete girebilecekler.
     Vodafone açıklamasına göre, tüm mobil iletişim hizmetlerinde yurt içi-yurt dışı fiyat ayrımını ortadan kaldıran ve standart yurt dışı kullanım tarifesi üzerinden 4 ayda abonelerine yüzde 84 tasarruf ettiren "Her Şey Dahil Vodafone Pasaport" yılbaşına özel yeni bir kampanya daha sunuyor.
     Yılbaşına özel kampanyayla, 2013'ü yurt dışında karşılayacak "Herşey Dahil Vodafone Pasaport" sahibi Vodafone'lular, 1 Ocak günü Türkiye tarifelerindeki her yöne dakikaların ve SMS'lerin tamamını ve günlük 25 megabayta kadar mobil interneti 21 Vodafone ülkesinde, KKTC ve ABD'de 9,90 liralık ek paket ücreti ödemeden kullanabilecek.
     Üstelik tarifelerinin üstüne çıkan dakika, SMS ve data kullanımında da yurt içi fiyatları üzerinden ücretlendirilecekler.
     Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:
     "Vodafone Türkiye olarak mobil iletişim alanındaki global gücümüzü, tüketicilerin beklenti ve ihtiyaçlarına göre kullanıyor, mobil iletişimin sunduğu nimetleri herkes için kolay ulaşılabilir kılıyoruz. Bu yılın ağustos ayında lanse ettiğimiz Her Şey Dahil Vodafone Pasaport ile abonelerimize yurt dışında internet kullanımı da dahil tüm iletişim ihtiyaçlarını kendi tarifeleri üzerinden karşılama imkanı sunduk. Müşterilerimize benzersiz bir deneyim yaşatma kararlılığımızın en yeni ifadesi olan Her Şey Dahil Vodafone Pasaport ile abonelerimiz için 21 Vodafone ülkesinde, her anlamda özgür iletişim devrini başlattık. Örneğin son 4 ayda Her Şey Dahil Vodafone Pasaport ile abone başı ortalama yüzde 84 oranında tasarruf sağladık. 2013'ün ilk gününde ise abonelerimize Her Şey Dahil Vodafone Pasaport kullanımını hediye etmekten mutluluk duyuyoruz."
    
    
    


Bu haberi 489 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir