HBR'nin 57. kitabı "Müşteri Sadakatini Artırmak" yayımlandı

  • Yazı boyutu
HBR'nin 57. kitabı "Müşteri Sadakatini Artırmak" yayımlandı

HBR'nin 57. kitabı "Müşteri Sadakatini Artırmak" yayımlandı

Harvard Business Review Dergisi'nden seçmeler dizisinin 57. kitabı "Müşteri Sadakatini Artırmak" yayımlandı.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamada, yapılan araştırmaların, şirketleri bir arkadaşına önermeye yetecek kadar coşkulu müşterilerin yüzdesinin, rakipler arasındaki büyüme oranlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunu gösterdiği belirtilerek, arkadaşlara tavsiyenin, müşteri sadakatinin en iyi göstergelerinden biri olduğu kaydedildi.
     Şirketlerin karlı bir büyüme için müşterilerini memnun etmeleri gerektiğini bildikleri vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
     "Rekabet bu kadar yoğunken, müşterilerin önünde bu kadar fazla seçenek varken tercih edilen olmak için fark yaratmaya odaklanıyorlar. MESS tarafından yayımlanan Harvard Business Review Dergisinden Seçmeler dizisinin yeni kitabı 'Müşteri Sadakatini Artırmak'ta yazarlar, sürdürülebilir karlı bir büyüme için daha fazla destekleyici ve daha az aleyhtar yaratmanın yöntemlerini örnek uygulamalarla okuyucularına aktarıyorlar. Memnun bir müşteri sadıktır diyorlar ve ürünlere 'hakiki inanan' gerçek dostları artırmak için yol gösteriyor"
    
    
    

Bu haberi 146 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir