Peyzaj Usta Hazır Çim Üretim Ve Pazarlama

  R.paşa Mah.kanuncu Rıza Sk No:9 (Sapanca / Sakarya / Türkiye)
  090-264-5828210 090-264-5828210 090-532-7853097
  Nevzat Usta (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Hazır Çim

  Ürün Hakkında

  Üretim alanlarımızda üretilen çimler kesilerek rulolar halinde istenen yere nakledilmektedir. Döşemesi yapıldığı andan itibaren yeşil görüntü sağlayan hazır rulo çim ile tohumlama sistemi ile yapılan çimlendirmede yaşanan sorunlar yaşanmamaktadır.

  . Hazır Rulo Çim ile çimlendirme, ekonomik, kaliteli, ve kolay bir çimlendirme yöntemidir.

  . Bir günde uygulanabilen Hazır Rulo Çim, 2 hafta içerisinde üzerinde gezinme, 4 hafta sonra ise spor yapma imkanı sağlamaktadır.

  . Her mevsim uygulaması yapılabilen Hazır Rulo Çimin dayanma süresi çim biçimi, sulama , gübreleme ve ilaçlamasının doğru ve düzenli yapılması ile doğru orantılı olarak yaklaşık 10 yıldır.

  . Hazır Rulo Çim uygulaması ile; tohumlamada karşılaşacağınız sorunlardan (yeşerme süresi, ara ekim ihtiyacı, bayat tohum ve sorumsuz bahçıvan riski,karınca, kuş, rüzgar zaiyatı ) uzak, en kısa zamanda güzel ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

  . Hazır Rulo Çim, tüm hastalıklardan ve yabancı otlardan arındırılarak üretilmektedir.

  . Adaptasyon sorunu çıkartmaz. Az su ve az bakım gerektirir. Sık dokusu sayesinde serinlik sağlar ve hava kirleticiler için filtre görevi görür.

  . Yeşil alan ve çevre düzenlemeleri, geniş alanların ve arazilerin yeşillendirilmesi, futbol sahaları, golf sahaları, hipodrom ve haralar, gezi parkları, oyun alanları ve ev bahçeleri, sosyal tesis ve bina çevrelerinde Hazır Rulo Çim uygulaması ile kısa sürede kaliteli yeşil alanlar elde edilmektedir.

  Tümünü göster
  Peyzaj Usta Hazır Çim Üretim Ve Pazarlama
  R.paşa Mah.kanuncu Rıza Sk No:9 (Sapanca / Sakarya / Türkiye)
  090-264-5828210 / 090-532-7853097
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir