Hazine Müsteşarlığı sömestr stajı -Aday olan üniversite öğrencileri, 21 Ocak'a kadar evraklarını…

  • Yazı boyutu
Hazine Müsteşarlığı sömestr stajı 
  -Aday olan üniversite öğrencileri,
21 Ocak'a kadar evraklarını…

Hazine Müsteşarlığı sömestr stajı -Aday olan üniversite öğrencileri, 21 Ocak'a kadar evraklarını teslim edebilecek

Hazine Müsteşarlığı'nın sömestr stajına başvuracak üniversite öğrencileri, son gün olan 21 Ocak'a kadar evraklarını teslim edebilecek.
     Hazine'den yapılan yazılı açıklamada, üniversite öğrencilerine yönelik olarak 21 Ocak-15 Şubat 2013 tarihleri arasında staj programı düzenleneceği hatırlatıldı.
     Açıklamada, başvuruların online başvuru sistemi üzerinden gerçekleştirilmesi gerektiği, posta yolu ile yapılan başvuruların dikkate alınmayacağı ifade edildi.
     Stajyerliğe kabul edilen adayların öğrenci belgesi, adli sicil kaydı, nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi, okulların staj yapma ve süreleriyle ilgili zorunluluğu var ise bunu belirtir belge ve varsa yabancı dil bilgisini gösterir belgenin asıllarının en geç stajın ilk gününe kadar Personel Dairesi Başkanlığına teslim edilmesi gerektiği bildirilen açıklamada, 2013 yılı sömestr stajı için üniversitelerin ilgili bölümlerinden toplam 70 öğrencinin kabul edilmesinin planlandığı duyuruldu.
    
    
    

Bu haberi 318 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir