Hazarbey Otomotiv Tic. Ltd. Şti.

  Yukarı Dudullu Mh. Kadosan Oto San. Sit. L Blok No: 25-27 (Ümraniye / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4209016
  İsmail Yılmaz (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Hazarbey Otomotiv Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Hazarbey Otomotiv, 2001 yılında müsterilerine beklediklerinden daha fazlasını sunmak gayesiyle, Kadosan Sanayi Sitesi içinde hizmete baslamıstır. Gelisen is çevrelerinde beklenildigi gibi öncelikli amacımız, müsteri memnuniyetidir. Aracınız servise alındıgından itibaren opsiyonel birçok hizmet, sizin memnuniyetiniz için size sunulmaktadır. Opsiyonel araç temini, bekleme ve dinlenme salonları, internet cafe gibi hizmetlerle size daha fazlasını sunmaktayız.

  Hazarbey Otomotiv özel ticari araç kategorisinde, makul fiyatlara en yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Hizmet verdigi kurulusun, verilen hizmetten `tam sekilde tatmin` olmasını saglar. Hazarbey Otomotiv`in islerinin 65`i daha önce is vermis olan kuruluslardan gelmektedir.

  Kalite politikamız, otomotiv yedek parça sektöründeki pazar payımızı arttırmak yasalara ulusal ve uluslararası standartlara uyumlu çalısmak müsteri ihtiyaç ve beklentilerini anlamak ve karsılamak kalite yönetim sistemine tüm personelin katılımını saglamak kalite yönetim sisteminin sürekli iyilestirilmesini saglamak.

  Hazarbey Turizm Otomotiv ve Tasımacılık Hizmetleri Tıc. Ltd. Sti. bu politikanın tüm çalısanlarına iletecegini ve anlasılmasını saglayacagını taahhüt eder.

  İsmail YILMAZ - Genel Müdür

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Hazarbey Otomotiv Tic. Ltd. Şti.
  Yukarı Dudullu Mh. Kadosan Oto San. Sit. L Blok No: 25-27 (Ümraniye / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4209016
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir