Gökçe Meslek Eğitim Kurumları

  İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No:212 (Ümraniye / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3294347 090-216-3294347 090-553-4075701
  BÜLENT ÜRENAY (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Hasta Kabul Kursu

  • Ürün Adı : Hasta Kabul Kursu
  • Mevcut Belgeleri : M.E.B. ONAYLI SERTİFİKA
  • Birim Fiyatı :
   250
   TR
  • Verilecek Yerler : Turks and Caicos Islands, İstanbul
  • Hizmet Kategorisi : Teknik Ve Mesleki Eğitimler

  Hizmet Hakkında

  ASTA KABUL İŞLEMLERİ KURSU ( Tıbbi Sekreterlik ), En az ilkokul mezunlarının katılabildiği bir eğitimdir. Program süresi 280 saattir.
  Milli Eğitim Bakanlığı Sertifika onaylı Hasta Kabul kursumuza katılan kursiyerlere, Hastaneler vb. Sağlık Kurumlarının hasta giriş – çıkış işlemlerini, hastane otomasyon programını kullanabilme bilgilerini kazandırmakta ve kişilerin bu alanda rahatlıkla çalışabilmelerini sağlamaktadır.
  Gelişen iş yaşamında yeterli deneyime ve deneyimin olduğu alanda sertifikasız personel çalıştırmayan firmaların iş başvurularında ilk olarak değerlendirdikleri bu nitelikleri kursiyerlere kazandıran kurumumuz Hasta Kabul alanında da kursiyerleri, Hastane ve benzeri Sağlık Kurumlarında kolaylıkla çalışabilecekleri düzeyde Hasta Kabul İşlemleri Eğitimi vererek kişiler için kurumlara referans olmaktadır.
  Hasta Kabul Kursumuz 5 hafta teorik eğitim, 1 Hafta uygulama eğitimi olmak üzere 6 hafta sürmektedir. Eğitim bitiminde uygulanan sınavın ardından Hasta Kabul Kursu eğitimine katılan kursiyerlerimize Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Hasta Kabul İşlemleri (Tıbbi Sekreterlik) sertifikasını vererek kolaylıkla bu alanda iş yaşamına atılmalarına destek olmaktayız.
  Hasta Kabul Kursu ( Tıbbi Sekreterlik ) Eğitiminin Amacı:
  Hasta Kabul İşlemleri ( Tıbbi Sekreterlik ) Kursumuz, Sağlık kuruluşlarında hasta giriş-çıkış işlemlerini yapabilecek dökünmantasyon işlemlerini bilgisayar ortamında kayıt altına alabilecek hastane otomasyon programlarını kullanabilecek eleman yetiştirmektir.
  M.E.B. Onaylı Hasta Kabul Kursu ( Tıbbi Sekreterlik ) Sertifikasına Sahip Kişilerin Çalışma Alanları:
  Hasta Kabul İşlemleri ( Tıbbi Sekreterlik ) Kursumuza Katılıp Mesleki Sertifikasını Alan Kursiyerlerimiz; Hastaneler, Sağlık Ocakları, Poliklinikler, Tıp Merkezleri vb. Sağlık Kuruluşlarında Rahatlıkla Çalışabilirler.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Hizmetleri

  Gökçe Meslek Eğitim Kurumları
  İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No:212 (Ümraniye / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3294347 / 090-553-4075701
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir