Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri ihalesi -"Kapalı teklif usulü" ile…

  • Yazı boyutu
Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri ihalesi
  -"Kapalı teklif usulü" ile…

Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri ihalesi -"Kapalı teklif usulü" ile gerçekleştirilecek ihalede teklifler 20 Aralık 2012 tarihine kadar verilebilecek

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri yapım işini "kapalı teklif usulü" ile ihale edecek.
     TFF'nin bazı gazetelerde yayımlanan ihale ilanına göre, İstanbul'un Beykoz İlçesi'nde, Riva Köyü'nde yaptırılacak tesis yaklaşık 18 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip olacak. Tesiste konaklama bloku, ofis, çok amaçlı salon (betonarme karkas+çelik imalat) bulunacak.
     İşin süresi yer tesliminden itibaren 440 gün olacak. Bu sürenin ilk 270 gününde tüm betonarme, çelik konstrüksiyon, çatı ve cephe sistemleri, elektrik, mekanik sistemleri, altyapı imalatları, iç mekanların döşeme, tavan, duvar imalatları gerçekleştirilecek ve ilk 210'uncu günden itibaren dekorasyon ve peyzaj imalatının yapılabilmesi için belli sürelerde başka bir yükleniciye mahaller teslim edilecek.
     İstekli firmalar tekliflerini 20 Aralık 2012 tarihinde saat 17.00'ye kadar "İstinye Mahallesi, Darüşşafaka Caddesi No:45-İstanbul" adresine teslim edecek. İsteklilerden son 10 yıl içerisinde gerçekleştirilmiş KDV hariç 20 milyon lira tutarında iş bitirme belgesi istenecek. Bu belgenin sunulmaması halinde teklifler değerlendirilmeyecek.
     İhale dokümanı 7 Aralık 2012 tarihinde saat 17.00'ye kadar TFF'de, TFF'nun resmi internet adresi "www.tff.org"da görülebilecek veya 5 bin lira bedel karşılığında alınabilecek.
     Teklif sahipleri teklif bedelinin yüzde 5'i tutarında geçici teminat verecek. Kesin teminat, satın alma bedelinin yüzde 10'u olarak hesap edilecek ve sözleşmeye yazılacak.
    
    
    

Bu haberi 183 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir