Harvard Business Review Türkiye lansmanı -Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Türkiye'de İnfomag…

  • Yazı boyutu
Harvard Business Review Türkiye lansmanı
  -Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Türkiye'de İnfomag…

Harvard Business Review Türkiye lansmanı -Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Türkiye'de İnfomag iş birliğiyle yayınlanmaya başlanan Harvard Business Review Türkiye Dergisi'nin lansmanına katıldı

Türkiye'de İnfomag iş birliğiyle yayınlanmaya başlanan Harvard Business Review Türkiye Dergisi'nin lansmanı, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
     Lansmanda konuşan İnfomag Yayıncılık ve Harvard Business Review Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan, bilgiye erişmenin aşırı kolaylaştığını, artık yeni fikirlerin peşinde koşmak ve yeni fikirleri insanlara anlatmanın önem kazandığını söyledi.
     Turan, "Harvard Business Review, Türkiye'de birçok yatırımcı için yeni fikirler, stratejiler ve projeler sunacak. En alt seviyedeki bir yöneticiden, büyük başarılara imza atan CEO'lara kadar geniş bir yelpazeyi kapsayacak kucaklayıcı bir eser olacak" diye konuştu.
     HBR Grup Yöneticisi Josh Macht de, Türkiye'de önemli işler yapmak için bulunduklarını dile getirerek, Türkiye'de ekonomiye ilgi duyan her kesimin ilgiyle okuyacağı bir içerik hazırladıklarını kaydetti.
     1922'den bu yana yöneticilerin karşı karşıya kaldığı durumlara yönelik bilgi kaynağı olan, iş ve yönetim dergilerinden olan Harvard Business Review, İnfomag Yayıncılık iş birliği ile Türkiye'de yayın yapacak.
    
    
    

Bu haberi 180 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir