Hannover'de Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı

  • Yazı boyutu
Hannover'de Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı

Hannover'de Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı

Almanya'nın Hannover kentinde iki yılda bir düzenlenen ve alanında dünyanın en önemli ihtisas fuarlarından olan Tarım ve Hayvancılık Fuarı (Euro Tier) kapılarını ziyaretçilere açtı.
     Fuarda 51 ülkeden 2 bin 326 katılımcı firma en yeni ürünlerini sergilerken Türkiye'yi 30 firma temsil ediyor.
     Hayvancılık sektöründeki en son teknolojilerin sergilendiği fuarda, hayvancılık sektörünün geleceği ile ilgili birçok toplantı, seminer ve sempozyumlar yapılacak. Türkiye'nin Hannover Başkonsolosu Tunca Özçuhadar, beraberinde ticaret ataşeleri Kudret Ceran ve Esabil Yurdakul ile süt makineleri üreten "Bereket" , tarım makineleri üreticisi "Çelikel", "Tulsan Fişek" şirketi, "Boralsan" ve "Kromel" makine sanayi standını ziyaret etti.
     Dokuz farklı özellikte büyük yem hazırlama makinesi üreten "Çelikel" firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Türkmen, "Yem hazırlama makinemiz kendi dizaynımız. Parça olarak yüzde 90'ını kendimiz üretiyoruz. Dünya devlerinin stantlarının karşısına çıktık. Onların İtalyanlardan aldıkları bazı elektronik sistemler var ancak kalite olarak onlardan aşağı değiliz. Üretimimizin yüzde 20'sini Arjantin, Şili, Uruguay gibi Güney Amerika ülkelerine ihraç ediyoruz" dedi. Hannover'deki fuar 3 gün boyunca ziyaret edilebilecek.
    
    
    

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir