Hamitabat Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ'nin özelleştirilmesi -ÖİB'nin Hamitabat Elektrik Üretim ve…

  • Yazı boyutu
Hamitabat Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ'nin özelleştirilmesi
  -ÖİB'nin Hamitabat Elektrik Üretim ve…

Hamitabat Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ'nin özelleştirilmesi -ÖİB'nin Hamitabat Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ'nin özelleştirilmesine ilişkin ihale ilanı, Resmi Gazete'de yayımlandı -İlana göre, ön yeterlilik için son başvuru tarihi 19 Eylül 2012, son teklif verme tarihi ise 19 Ekim 2012

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın (ÖİB), Hamitabat Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ'nin özelleştirilmesine ilişkin ihale ilanı, Resmi Gazete'de yayımlandı.
     İlana göre, şirketin yüzde 100 oranındaki hissesi "blok satış" yöntemiyle özelleştirilecek. İhalede, geçici teminat tutarı 15 milyon dolar olarak belirlendi.
     İhale, kapalı zarf içerisinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle pazarlık usulü ile gerçekleştirilecek.
     İhale komisyonunca gerekli görüldüğü takdirde ihale, pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımıyla açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilecek.
     İhaleye yalnızca tüzel kişiler ile ortak girişim grupları katılabilecek.
     İhaleye ön yeterlilik başvurusunda bulunmak isteyen tüzel kişi ve ortak girişim grupları en geç 19 Eylül 2012 tarihi, saat 16.00'ya kadar İdare'ye başvuracak. Ön yeterlilik değerlendirmesi sonucunda ön yeterlilik kriterlerini karşıladığına karar verilen katılımcılar, tekliflerini 19 Ekim 2012 tarihi, saat 16.00'ya kadar İdare'ye elden teslim edecek.
     İhaleye katılabilmek için Gizlilik Taahhütnamesinin imzalanması, şirket hakkında hazırlanan İhale Şartnamesi ile Tanıtım Dokümanının alınması ve ön yeterlilik kriterlerinin karşılanması gerekiyor.
    
    
    

Bu haberi 146 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir