Hamdi Akın'dan Fenerbahçe başkanlığı açıklaması -Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın:…

  • Yazı boyutu
Hamdi Akın'dan Fenerbahçe başkanlığı açıklaması
  -Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın:…

Hamdi Akın'dan Fenerbahçe başkanlığı açıklaması -Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın: -"(Fenerbahçe'ye) Başkanlık gibi bir düşüncem yok" -"Ben Fenerbahçe'de çoklu bir değişiklik olması gerektiğine, aslında sadece Fenerbahçe'de değil tüm spor kulüplerinde köklü bir değişikliğin yapılması gerektiği bir dönemden geçtiğimize inanıyorum"

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Fenerbahçe'ye Başkanlık gibi bir düşüncesi olmadığını belirterek, "Ayrıca şuanda zaten Fenerbahçe'nin başkanı da var" dedi.
     Anadolu Ajansı (AA) Finans Masası'na konuk olan Akın, Fenerbahçe başkanlığını düşünüp düşünmediğine ilişkin soruya karşılık, Fenerbahçe Başkanlığı gibi bir niyeti olmadığını defalarca açıkladığını söyledi.
     Başkanlık gibi bir düşüncesi olmadığını vurgulayan Akın, sözlerine şöyle devam etti:
     "Ayrıca şuanda zaten Fenerbahçe'nin başkanı da var. Ben Fenerbahçe'de çoklu bir değişiklik olması gerektiğine, aslında sadece Fenerbahçe'de değil tüm spor kulüplerinde köklü bir değişikliğin yapılması gerektiği bir dönemden geçtiğimize inanıyorum. Yani bu fırsat ilk defa Fenerbahçe'nin ayağına gelmiştir. Fenerbahçe, bu konuda iyi bir liderlik yapabilir. Bu fırsatı iyi değerlendirebilir. Bu değişikliği kendisi yapıp ondan sonra da diğer kulüplere de örnek teşkil edebilir. Ve bunu da birkaç kez gazetelerde nasıl düşündüğümü anlattım. Tekrar anlatıp tekrar gündeme gelmek de istemiyorum. Bu sebeple köklü bir değişikliğin olması gerektiğine inanıyorum hepsi bu kadar."
     Akın, twitter üzerinden gelen "Fenerbahçe başarılı yönetiliyor mu-" sorusu üzerine, "Yani böyle bir soru olduğuna göre, siz cevap verin" dedi.
     Akın, Galatasaraylılar'ın Hamdi Akın'ın başkan olmasını istemediklerinin belirtilmesinin üzerine ise "Gelen gideni aratır" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 160 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir