Halkbank, gezici vezneleri ile her yerde olmayı hedefliyor

  • Yazı boyutu
Halkbank, gezici vezneleri ile her yerde olmayı hedefliyor

Halkbank, gezici vezneleri ile her yerde olmayı hedefliyor

Halkbank, Gezici Vezne ile bankacılık hizmetlerine ihtiyaç duyulan her yerde olmayı hedefliyor.
     Yapılan açıklamaya göre, Halkbank'ın yeni araçları, bankoları ile tahsilat ve ödeme veznesi fonksiyonlarını, teknoloji köşeleri ile internet bankacılığı hizmetlerini, ATM'si ile de ATM'den yapılabilecek tüm işlemleri yurdun her köşesinde erişilebilir kılacak.
     Araçlar, özellikle turizmin yoğun olduğu bölgelerde, bankanın aracılık ettiği ödeme ve tahsilat noktaları olmak üzere ülke geneline yaygın Halkbank şubelerine destek olacak.
     Gezici vezneler sadece Halkbank şubelerinin olduğu lokasyonlarda değil, doğal afet ya da olağanüstü durumlarda da bankacılık işlemlerinin kesintisiz, hızlı ve güvenilir bir biçimde sunulmasına imkan sağlayacak.
     Halkbank Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu da, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Halkbank olarak evrensel bankacılığın tüm gereklerini yerine getirme anlayışıyla, müşterilerine her koşulda hizmet sağlamayı ve onlara her türlü bankacılık ihtiyaçları için yurdun her yerinde ulaşmayı hedeflediklerini kaydetti.
     İmamoğlu, şu anda iki olan araç sayısını ihtiyaca ve talebe göre zamanla artırmayı planladıklarını da belirtti.
    
    
    

Bu haberi 134 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir