Tank Makina

  Burakreis Cad. No: 174 Çamdibi izmir (Bornova / İzmir / Türkiye)
  090-232-4628082 090-232-4628082
  Erdal Kircanoğullari (Firma Sahibi / Ortağı)

  Halı Kurutma Sıkma Makinası

  • Ürün Adı : Halı Kurutma Sıkma Makinası

  Ürün Hakkında

  Makinemiz,İsteğe bağlı olarak 2.2 veya 2.7 metre boyutunda üretilmektedir.

  İçi Paslanmaz Kromdur.
  Paslanmaz Krom kalınlığı 2.5 mm dir.
  Tambur deliklerinin çapı 13 mm dir.
  Zaman ayarı ile çalışır. 1-3 dk. arasında kendisi durur.
  Fazların sorunsuz geldiğini gösteren ışıklı bir panosu bulunmaktadır.
  Motor Korumalı Termik Sistemi Bulunmaktadır.
  6 Adet, (cantları Metal) Tekerlek gövdeye bağlantılı vibrasyonu emerek takoz vazifesi görür.
  Kapakta bulunan durulama sistemiyle halılar makinanın içinde bir kez daha yıkanarak durulanır.
  Çalışma Sistemi,

  Yıkanmış halılar rulo halinde muntazam bir şekilde sarılıp makinanın içine yetleştirildikten sonra, makinenin kapağı kapatılır. Kilit sistemi sıkılarak iyice kapatıldığına emin olunur.

  Panodaki şalteri 1 konumuna getiriniz. Makinanın içine attığınız halı cinsine göre ilk 30 saniyede altda bulunan oluk kısmından su boşaltılır. 90 saniye civarında halının suyu tamamen boşaldıktan sonra 3 dakikada halınız % 90-95 oranında kurumuş olacaktır. Otomatik zaman ayarlayıcı sayesinde makineniz kendisi durur.

  Makinanın dönen (tambur) kısmının tamamen durduğundan emin olduktan sonra kapağını açınız. İçindeki halıyı ağzı açık yöne doğru hafifçe çevirerek çekiniz. Askıya asılmaya hazır haldeki halınızı mevsime göre 3 saat sonra paketleyip müşterinize teslim edebilirsiniz

  Makinamızın Benzerlerinden üstün özellikleri,

  HALIYI KIRMAYAN RULO TEKNOLOJİSİ : Sadece makinamızda bulunan 304 kalite krom nikel paslanmaz çelik tambur sayesinde halılar kırılmadan, deforme olmadan durulanır ve kurutulur. Krom nikel paslanmaz çelik tambur hiç bir şekilde paslanmaz ve halılarda pas izi bırakmaz.
  ÜSTÜN DURULAMA TEKNOLOJİSİ : Makinemizde geliştirilmiş durulama sistemi sayesinde halılarınızda deterjan izi kalmayacak. Yıkama sonrası yanık gibi görünen kahverengileşmelerden eser kalmayacaktır.
  Makinanın alt kısmında bulunan boşaltma oluğunun iki tarafıda açık olarak tasarlandığından su boşaltma işlemi çok kısa sürecektir.
  Sadece makinamızda bulunan 6 tekerlek sistemi sayesinde titreşim emilerek makinanın daha sessiz ve sarsıntısız çalışması hedeflenmiştir.
  Yine diğer makinalarda olmayan pano sayesinde makinanızın güvenli çalışması hedeflenmiş, motora gelebilecek zararların önüne geçilmiştir.
  Zaman ayarı sayesinde kullanım kolaylığı sağlanmıştır. İşi biten makinanız kendisi kapanarak, size zamandan tasarruf sağlayacaktır.

  Tümünü göster
  Tank Makina
  Burakreis Cad. No: 174 Çamdibi izmir (Bornova / İzmir / Türkiye)
  090-232-4628082
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir