Hakkari'deki terör saldırısı -TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yücelen: -"Dağlıca'daki terör…

  • Yazı boyutu
Hakkari'deki terör saldırısı
  -TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yücelen:
  -"Dağlıca'daki terör…

Hakkari'deki terör saldırısı -TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yücelen: -"Dağlıca'daki terör saldırısını kınıyoruz ve olanlara sessiz kalmayacağız"

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Genel Başkanı Ali Yücelen, TÜGİAD olarak Dağlıca'daki terör saldırısını kınadıklarını ve olanlara sessiz kalmayacaklarını belirtti.
     Yücelen, yönetim kurulu adına yaptığı yazılı açıklamada, "Hakkari'de meydana gelen hain saldırılar sonucu 8 şehit verdik. Acımız çok büyük. Şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve tüm sevenlerine sabırlar diliyorum" dedi.
     TÜGİAD olarak olanlara sessiz kalmayacaklarını ifade eden Yücelen, "Terör ve acılarının Türkiye'de yarattığı sıkıntıların sonuçları ortadadır. Bu noktada toplumun çıkarlarını gözeten ve sesini duyuran biz STK'lara da büyük görev düşüyor. Uzlaşma kelimesinin sıklıkla kullanılmaya başlandığı, uzlaşı ve hoşgörü rüzgarlarının estiği ülkemizde zamanlaması manidar olan bu hain saldırıya karşı verilecek en güzel cevabın milli birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmek olduğuna dikkat çekmek istiyoruz" görüşlerini paylaştı.
    
    
    

Bu haberi 169 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir