Hakkari'deki helikopter kazası -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"Bu büyük acı, milletimizin…

  • Yazı boyutu
Hakkari'deki helikopter kazası
  -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu:
  -"Bu büyük acı, milletimizin…

Hakkari'deki helikopter kazası -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"Bu büyük acı, milletimizin yüreğini çok derinden yaktı. Ülkeleri için yaralanan ya da canlarını veren Mehmetçiklerimizi unutmayacağız"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Bölgesi'ndeki helikopter kazası ile ilgili, "Bu büyük acı, milletimizin yüreğini çok derinden yaktı. Ülkeleri için yaralanan ya da canlarını veren Mehmetçiklerimizi unutmayacağız" dedi.
     Hisarcıklıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Hakkari'de, 5 askerin şehit olduğu, 7 askerin de yaralandığı helikopter kazası haberini büyük bir üzüntü ile öğrendiğini belirterek, vatanı korumak için yürüttükleri askerlik vazifesi sırasında şehitlik ve gazilik mertebesine ulaşan Mehmetçiklerin kalplerde sonsuza kadar yaşayacağını vurguladı.
     Şehitlere ödenmesi kolay olmayan bir borcun bulunduğunu kaydeden Hisarcıklıoğlu, şu ifadeleri kullandı:
     "Bu büyük acı, milletimizin yüreğini çok derinden yaktı. Ülkeleri için yaralanan ya da canlarını veren Mehmetçiklerimizi unutmayacağız. Büyük milletimiz, kahraman askerlerimizi daima şükranla anacaktır. Allah ailelerine, sevdiklerine ve aziz milletimize sabır ihsan eylesin, hepimizin başı sağolsun, Türk iş dünyası adına, tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum."
    
    
    

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir