Hakkari'deki çatışma -TESK Başkanı Palandöken: -"Ülkemiz üzerinde kötü düşünceleri olanlara da…

  • Yazı boyutu
Hakkari'deki çatışma
  -TESK Başkanı Palandöken:
  -"Ülkemiz üzerinde kötü düşünceleri olanlara da…

Hakkari'deki çatışma -TESK Başkanı Palandöken: -"Ülkemiz üzerinde kötü düşünceleri olanlara da cevap olacak şekilde her zamankinden daha çok birbirimize sarılmalıyız"

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "ülke üzerinde kötü düşünceleri olanlara da cevap olacak şekilde her zamankinden daha çok birbirine sarılmak" gerektiğini ifade etti.
     TESK Genel Başkanı Palandöken, yaptığı yazılı açıklamada, Hakkari'nin Çukurca ilçesinde meydana gelen çatışmada 6 asker ve 2 korucunun şehit olması nedeniyle son derece üzgün olduğunu belirterek, şehitlere Allah'tan rahmet, yakınlarına, sevenlerine baş sağlığı ve sabır, yaralılara da acil şifa dileğinde bulundu.
     Palandöken, açıklamasında şunları kaydetti:
     "Ramazan ayında şiddetini artıran teröristler Müslüman olamaz. Bunlara kananların ve destekleyenlerin doğruyu görmeleri gerekir. Ülkemizin bulunduğu coğrafya hala siyasi çalkantıların yoğun yaşandığı bir bölge. Ülkemiz üzerinde kötü düşünceleri olanlara da cevap olacak şekilde her zamankinden daha çok birbirimize sarılmalıyız. Birlik ve beraberliğimiz bu ülkenin en büyük gücüdür. Ekonomik anlamda bölgenin en istikrarlı ülkesi olmamız bazılarını rahatsız ediyor olabilir. Bölge ekonomisinin hızla gelişmesine paralel son zamanlarda artan terör olaylarında terör örgütünün her adımı en sert şekilde karşılık bulmaktadır."
    
    
    

Bu haberi 159 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir