Kunming Dali Endüstri Ticaret Co. Ltd.

  Batı Renmin Yolu No. 372 , Kunming, Yunnan ( / / Türkiye)
  090-868-4195606 090-868-4195606
  şirin Tursun (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Ürün Etiketleri

  Günlük Zayıflama Kapsülü

  • Ürün Adı : Günlük Zayıflama Kapsülü

  Ürün Hakkında

  Günlük zayıflama kapsülü, özellikle yiyeceklerdeki yağları etkin bir şekilde emerek vücuttan atacak şekilde tasarlanmıştır. Vücuda yağ girişini önlediği gibi geniş çapta yağ birikimi oluşmasını da engeller , metabolizmayı hızlandırarak aşırı yağlanmaları çözümler ve vücuttan atılımını sağlar. Vücudu hızlı çalıştırarak fazlalıkların ve toksinlerin atılmasını sağlar, kısa sürede vücudu toksinlerden arındırarak zayıflamanıza yardımcı olur.

  Üç Özellik
  1) Hızlı bir şekilde yağ yağları yok eder: İçeriğindeki leptin isimli madde sayesinde ATP dolaşımını yükselterek ysağın yok edilmesini sağlar.
  2) Vücudun yağ emmesini durdurmak: 5HT maddesinin vücuda alımıyla birlikte bir tokluk hissi uyanacaktır fakat bu günlük temel besin değerlerinin alınmasını etkilemeyecektir. Günlük vücut ihtiyacınız dışında kalan miktarın vücut tarafından emilmesini azalttığı için yağ birikimini engeller.
  3) Yağ yakımını hızlandırmak: İçeriğindeki maddeler lipoz işlemini harekete geçirerek göbek, karın ve kalça yağlarının yok edilmesini sağlar.

  Beş Faydası:
  Yan Etki Yok
  Geri Almak Yok
  İştahsızlık Yok
  Bağırsak Alışkanlıklarında Bozulma Yok
  Düzenli Kilo Kaybı
  Kimler Kullanabilir : Basit obezite, doğum sonrası alınan kilolar, rejim veya egzersizle kilo veremeyen kişiler.
  Kutu İçeriği 500mg x 60 kapsül
  İçeriği: Afrika Natto, Ganoderma Likit Reishi mantarı, Ginseng, Fructus Mume, çadırçiçeği tohumu, Poria Cocos, ,Semen Pruni, Çin Yer Elması, Cassis Tohumu, Buğday Tohumu ve diğer bitki özleri.
  KULLANIM ÖNERİSİ
  İlk üç gün günde sadece 1 kapsül alınız, eğer herhangi bir rahatsızlık hissetmezseniz günde 1 sefer ikişer kapsül alınız. En iyi sonucu elde edebilmek için kahvaltıdan önce alınız, küçük miktarlarla başlamanız önerilir.
  UYARI : Hamileler, emzirenler ve diğer ciddi hastalıkları olanlar için için uygun değildir
  SAKLAMA KOŞULLARI: Hava almayacak şekilde kuru ve güneşten uzak bir bölgede saklayınız. Çocukların ulaşabileceği yerden uzakta saklayınız.
  Çabuk etki eden üretim

  Tümünü göster
  Kunming Dali Endüstri Ticaret Co. Ltd.
  Batı Renmin Yolu No. 372 , Kunming, Yunnan ( / / Türkiye)
  090-868-4195606
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir