Güneş Sigorta Yelken Takımı'nın yeni üyesi belirlendi

  • Yazı boyutu
Güneş Sigorta Yelken Takımı'nın yeni üyesi belirlendi

Güneş Sigorta Yelken Takımı'nın yeni üyesi belirlendi

Güneş Sigorta'nın tamamı kendi çalışanlarından oluşan yelken takımına yeni bir üye seçmek üzere başlattığı "Güneş'e Yelken Aç" projesi, Bodrum'da gerçekleşen açık deniz eğitiminin ardından sonlandı.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Güneş Sigorta'nın yoğun bir rekabete sahne olan projesi "Güneş'e Yelken Aç", 7 finalistin Bodrum'da aldığı açık deniz eğitiminin ardından son buldu.
     Güneş Sigorta Yelken Takımı'nın bir üyesi olmak isteyen finalistlerden, İstanbul Teknik Üniversitesi Araştırma Görevlisi Mehmet Abbak, yelken hocalarından oluşan jürinin değerlendirmesi ve Facebook Güneş Sigorta sayfasının üyeleri arasında gerçekleştirilen oylama sonucunda takımın yeni üyesi olarak seçildi.
     Güneş Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Taner Senseven konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, Güneş Sigorta Yelken Takımı'nın kurulduğu 2007 yılından bu yana oldukça önemli başarılara imza attığını ve denizlerin ligi sayılan TAYK Trofesini son iki yıldır üst üste kazanarak gurur kaynağı olduğunu belirtti.
     Senseven, "Edindiğimiz bu deneyim ve profesyonelliği, gerçekleştirdiğimiz -Güneş-e Yelken Aç- yarışması ile sigortalılarımıza da aktarmak istedik. Esas amacımız ise güzel bir Güneş Sigorta deneyimi yaşatmak ve gençlere hobilerini geliştirme, gerçekleştirme fırsatı sunmaktı. Bugün baktığımızda oyunumuzun 16.000 kez oynandığını ve başarılı olduğumuzu görmek bize mutluluk veriyor. Takıma seçilen yeni üyemizle, gücümüzün daha da artacağına inanıyoruz. Güneş Sigorta olarak, bu projeden aldığımız keyif ile önümüzdeki dönemde sigortalılarımızla çok daha fazla iletişim içinde olacak, yeni projelerle karşılarına çıkacağız" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 162 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir