Güneş Sigorta'ya yeni üye!

  • Yazı boyutu
Güneş Sigorta'ya yeni üye!

Güneş Sigorta, yelken takımının yeni üyesini Facebook'ta arıyor

Güneş Sigorta, tamamı kendi çalışanlarından oluşan yelken takımına yeni ekip üyesini, 29 Temmuz'a kadar Facebook'ta oynanacak "Güneş'e Yelken Aç" oyunu ile seçecek.
     Güneş Sigorta'dan yapılan açıklamaya göre, Güneş Sigorta'nın İstanbul Boğazı'nda gerçek bir yarış deneyimi sunan yelken oyunu "Güneş'e Yelken Aç", 9-29 Temmuz'da Facebook'ta kıyasıya rekabete sahne olacak. Yarışmacılar, kendi tasarladıkları yelkenli ile yarışa ortak olurken birbirinden özel hediyeler kazanabilecek. Büyük ödül ise profesyonel yelken eğitiminin ardından Güneş Sigorta Yelken Takımı'nın bir üyesi olmak.
     İstanbul Boğazı'nda gerçek bir yarış deneyimi sunan oyunda, zamana karşı yarışan ve oyunu en iyi derece ile tamamlayan 7 kişi profesyonel yelken eğitimi almaya hak kazanırken, eğitim sonunda 1 kişi Güneş Sigorta Yelken Takımı'nın üyesi olacak.
     İstanbul'da iki hafta toplam 27 saat sürecek teorik ve pratik eğitimler alacak 7 yarışmacı, bu maratonu 3 gün boyunca Bodrum koylarında gerçekleşecek açık deniz eğitimi ile tamamlayacak. Yarışmacılara eğitimler süresince yelken fiziğinden denizde haberleşme ve ilk yardıma, navigasyon bilgisinden manevra ve seyir tiplerine göre yelken ayarlarına kadar birçok konuda detaylı bilgi verilecek. 7 yarışmacı eğitim sonunda "Amatör Denizci Belgesi" sınavına da Güneş Sigorta desteği ile girebilecek.
     Finaldeki büyük ödülün dışında her hafta sıralamada dereceye giren birinci yarışmacıya Nintendo Wii oyun konsolu hediye edilecek oyunda, ikinci yarışmacı Samsung HMX video kamera, üçüncü yarışmacı da Samsung ST67 dijital fotoğraf makinesi kazanacak. Haftanın ilk 100 yarışmacısı ise Güneş Sigorta Yelken Takımı-nın her yarışta kullandığı özel tasarım t-shirt ile ödüllendirilecek.
    
    
    


Bu haberi 294 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir