Güneş Sigorta, Okyanus Sağlık Sigortası'na iki yeni plan ekledi

  • Yazı boyutu
Güneş Sigorta, Okyanus Sağlık Sigortası'na iki yeni plan ekledi

Güneş Sigorta, Okyanus Sağlık Sigortası'na iki yeni plan ekledi

Türkiye geneline yayılan anlaşmalı kurum ağı ile sigortalılarına farklı prim ve teminatlar içeren sağlık sigortası yelpazesi sunan Güneş Sigorta, Okyanus Sağlık Sigortası'na iki yeni plan ekledi.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre Güneş Sigorta, Okyanus Sağlık Sigortası'na eklediği iki yeni planla hem sağlığını hem de bütçesini düşünen sigortalılarına özel avantajlar sundu. Beyaz ve Kırmızı planlar ile sigortalılar, ayrıcalıklı teminatlara 350 liradan başlayan fiyatlarla sahip olma imkanı yakaladı. Yatarak tedavi güvencesi içeren Beyaz ve Kırmızı planlar ile sigortalılar, üst segment sağlık kurumlarında kullanabilecekleri ayrıcalıklı teminatlara, 350 liradan başlayan fiyatlarla sahip olabilecek. Beyaz Plan, limitsiz yatarak tedavi imkanı sunarken, Kırmızı Plan'da bu teminat 40 bin lira ile yer alıyor.
     Sağlık sigortalarındaki yaygın uygulamaların aksine 2 yıl gibi kısa sürede ömür boyu yenileme garantisi veren Güneş Sigorta'nın kullanıma bağlı ek prim uygulaması da bulunmuyor. Planlar kapsamında poliçe sahiplerine özel, ücretsiz hizmetler de sunuldu. 18 yaş üzeri tüm sigortalılar, yılda bir kez Diş Paketi (diş muayene, diş röntgeni ve diş temizliği), Psikolojik Danışmanlık ve Diyetisyen hizmetlerinden yararlanabilecek. Ayrıca 40 yaş üzeri kadın sigortalılar meme kanserinin erken tanısının en etkili ve en başarılı yöntemlerinden olan Kontrol Mamografisi, erkek sigortalılar ise prostat kanserinin tanı yöntemlerinden olan Kontrol PSA hizmetinden yine yılda 1 kez faydalanabilecek.
    
    
    

Bu haberi 152 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir